Now Reading
Ekologiška depiliacija cukrumi

Ekologiška depiliacija cukrumi

Ekologiška depiliacija cukrumi

Artėja vasara – suknelių, sijonukų, maudymukų ir apskritai apsinuoginimo laikas, todėl moterys ima vis intensyviau svarstyti, kaip šalinti nepageidaujamus plaukelius, kad efektas būtų kuo ilgesnis.

Tokiu atveju skutimas tinka toli gražu ne kiekvienai, todėl lieka alternatyva – depiliuotis. Populiariausia depiliacija vašku: juostelėmis, skystu ar naudojant specialų aparatą. Tačiau dabar vis dažniau girdime naujausią mados klyksmą tai – ekologiška depiliacija cukrumi. Atrodo cukrus vis labiau lenkia vašką…

Visų pirma, ekologija ir natūralumas. Vaškas depiliacijai gaminamas iš sakų ir naftos produktų, o cukraus pastą sudaro tik natūralūs ingredientai: gliukozė ir vanduo.

Ataugimo greitis. Depiliuojant vašku dalis plaukelių nutrūksta, todėl greičiau atauga ir badosi. Depiliuojant su cukraus pasta pašalinami net labai trumpi plaukeliai išraunant juos su plauko svogūnėliais (t.y. ,,šaknimis“). Tai netraumuoja odos ir apsaugo ją nuo plaukelių įauginėjimo.

Skausmas. Kuri procedūra skausmingesnė, priklauso nuo plaukelių storio, tankumo, odos jautrumo. Pats procesas yra vienodas: tiek vaškas, tiek cukrus tepami ant odos ir staigiu judesiu nuplėšiami. Kaip atliekama depiliacija cukrumi galite pažiūrėti čia:

Paskatinimas. Jei plaukelius visą laiką skutote ir esate skausmui jautrus žmogus, tikrai jūsų neapgaudinėsime – procedūra skausminga, tačiau kartą pabandyti verta, nes gali būti, kad rezultatatu būsite labai patenkinta ir antrą kartą skausmas nebus toks didelis.

Plaukelių ilgis.
Prieš depiliaciją plaukelius reikia atauginti bent iki 3-4 milimetrų. Cukraus pranašumas tas, kad juo galima pašalinti net labai trumpus plaukus.

Trukmė. Depiliacijos vašku arba cukrumi procedūrą galima kartoti mažiausiai po savaitės. Jei depiliacija atliekama kruopščiai, o žmogus neserga liga, nuo kurios plaukeliai auga itin greitai, procedūrą reikės kartoti tik po dviejų, trijų ar net keturių savaičių.

Vietos.
Cukrumi galima depiliuoti visos kūno vietas. Kokiu vašku bus depiliuojama, priklausonuo kūno vietos ir kosmetologės. Dažniausiai šiltu vašku depiliuojama bikinio sritis ir pažastys, o šaltu – rankos ir kojos. Karštas vaškas gali sudirginti jautrią bikinio srities odą.

Pilingas. Parą prieš depiliaciją ir parą po jos nepamirškite pilingo. Pilingas prieš depiliaciją pašalina paviršinį sluoksnį ir išjudina plaukelį. Pilingas po depiliacijos būtinas, nes gali būti, kad raunant plaukelį dalis folikulo (svogūnelio) liko odos paviršiuje, todėl pilingu po depiliacijos jis pašalinamas. Nepašalinus likusio folikulo, jis pradeda pūliuoti, auginti naują, jau pažeistą plaukelį, įauginėti, todėl nepamirškite švelnaus pilingo po depiliacijos.

Akistata su savimi. Jei norite švelnios odos be paraudimų, be įaugusių plaukelių ir nepleiskanojančios reikia ją prižiūrėti:

See Also
Kaip išsirinkti tobulą piniginę? 3 patarimai

BŪTINAS pylingas parą prieš depiliaciją ir parą po depiliacijos.
BŪTINAS odos drėkinimas.

Jei nedarėte pylingo, nedrėkinote odos, lankėte soliariumus ir kitaip odą sausinote, nekaltinkite kosmetologės dėl nutrūkusių plaukelių, po depiliacijos pleiskanojančios odos ir paraudimų.

Kaina.
Depiliacija cukrumi yra brangesnė nei depilaicija vašku, tačiau tai priklauso nuo salono, reikalingų kontaktų ir atkaklumo ieškant.

Profesionalių kosmetologių trūkumas. Ekodienos komandos merginos girdi nusiskundimų, kad nedaug kosmetologių gerai išmano depiliaciją cukrumi, nes procedūros atliekamos vašku ir cukrumi skiriasi. Jei rasite gerą specialistą ne iš pirmo karto, bus lengviau įvertinti kainos ir kokybės santykį.


View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Visos teisės saugomos © laikas.lt