Poros suderinamumas pagal horoskopą. Ožiaragis

Laikas.lt

Astrologija teigia, kad horoskopo ženklas gali lemti daugelį dalykų - poros santykių sėkmė taip pat priklauso nuo zodiako ženklo. Ar kada susimąstėte, kodėl su vienais žmonėmis jums sekasi bendrauti žymiai geriau nei su kitais? Galbūt jūsų gyvenimo kelyje pasitaikė tų, kurie erzina tiesiog savo buvimu toje pačioje patalpoje? O galbūt jūsų, atrodytų, perspektyvūs santykiai galiausiai iširo? Kaltę galite suversti savo zodiako ženklui! Siūlome įsitikinti, ar jūsų partneris jums tinka, remiantis horoskopu.

Ožiaragis. Gruodžio 23 – sausio 20

Stichija: Žemė

Planeta: Saturnas

Diena: šeštadienis

Devizas: „Man reikia“

Spalva: juoda, tamsiai ruda, pilka, mėlyna ir blyškiai geltona

Akmuo: purpurinis rubinas, tamsusis oniksas ir žaliasis malachitas

Ožiaragis su Avinu

Mažai vilčių teikianti kombinacija – avinas yra bebaimis ir aštraus būdo, mėgsta eksperimentuoti, tuo tarpu ožiaragis gan rami asmenybė. Abu mėgsta dominuoti. Dideles problemas gali kelti pinigai – avinas mėgsta rizikuoti ir nebijo prarasti pinigų (kurių anksčiau ar vėliau vėl užsidirba), o ožiaragis linkęs elgtis atsargiau. Ožiaragiai paprastesni nei avinai, tad jų pomėgių nesuderinamumas gali greitai lemti santykių baigtį. Skiriasi ir požiūris į gyvenimą – avinai optimistiški, tad juos erzina ožiaragių pesimizmas ir dažna melancholija. Kita vertus, šios poros atveju santuoka yra sėkmingesnė nei draugystė, kadangi abu ženklai į oficialiai įteisintą ryšį žiūri atsakingiau ir yra labiau linkę aukotis ir ieškoti kompromiso.

Ožiaragis su Jaučiu

Partneriai puikiai supranta vienas kitą – abu mėgsta pinigus ir sutinka, kad svarbiausia yra saugumas. Jaučiai yra kantrūs, tad galėtų padėti ožiaragiams įveikti jų vangumą, įkvėpti drąsos bei atsakomybės. Abu ženklai žemiški, tačiau aistringi – šioje sąjungoje jausmingesnis jautis gali nesunkiai išblaškyti ožiaragių susikaustymą. Tokia pora nesivaržydami įgyvendins vienas kito seksualines idėjas. Ožiaragio seksualiniai poreikiai svyruoja nuo nenumalšinamų iki visiško sekso atsisakymo. Pastovesnių įpročių jaučiams tai gali kelti problemų, tačiau jeigu jie sugebės išsikalbėti, tai santuoka gali būti ilgalaikė.

Ožiaragis su Dvyniais

Ženklų seksualiniai poreikiai smarkiai skiriasi, norint pasiekti seksualinę harmoniją dvyniams teks atitraukti ožiaragius nuo jų karjeros problemų. Saturno valdomas ožiaragis nesupranta Merkurijaus valdomų dvynių. Dvyniai paprastai yra kiek lengvabūdiški, mieli ir lengvai bendraujantys žmonės, tuo tarpu ožiaragiai atsargūs, pasiaukojantys ir lėtoki. Jiems bus sunku prisitaikyti prie mėgstančių flirtuoti, aktyvių dvynių. Tokios sąjungos atveju ožiaragiams tektų pasitelkti visą turimą kantrybę ir išmokti nekreipti dėmesio į dažnai neįprastai mąstančių dvynių akibrokštus. Menkai tikėtina, kad net ir pirminis susižavėjimas truks ilgesnį laiką.

Ožiaragis su Vėžiu

Ožiaragiams sunku skirti pakankamai dėmesio savo partneriui, o vėžio toks požiūris tikrai netenkina. Ožiaragiai turi labai daug kitų pomėgių. Abu ženklai moka elgtis su pinigais ir lengvai išvengia finansinių problemų. Ožiaragiai ištikimi ir pasiaukojantys partneriai, kurie gali neblogai sutarti, jeigu vėžys yra pakankamai pozityvus, tačiau santykiai bus nuobodoki. Kita vertus, ženklai seksualiai traukia vienas kitą – santykiai miegamajame bus idealūs, jeigu vėžiams nepabos kartais susikaustę ožiaragiai. Bendrąja prasme, santykiai labai banguojantys ir santuoka nėra itin geras sprendimas.

Ožiaragis su Liūtu

Organizuoti ir tvarkingi ožiagariai nei supranta, nei pateisina impulsyvų liūtų elgesį. Liūtai gali supykti labai greitai, tačiau greitai ir atsileidžia, tačiau ožiaragiai susitaiko labai lėtai ir retai pamiršta nuoskaudas. Liūtams gali pasirodyti, kad ožiaragiai pernelyg mažai rodo savo jausmus ir meilę, net jeigu ožiaragiai ir išmoksta būti meilesniais, tai ilgainiui liūtams jie tampa nuobodūs. Kita vertus, ožiaragiai aistringesni lovoje, nors ir nėra labai kūrybiški šioje srityje. Šie ženklai yra visiškos priešingybės ir jų bendravimas pradžioje gali būti įdomus ir daug išmokantis, tačiau laikui bėgant partneriai ims pyktis vis smarkiau.

Ožiaragis su Mergele

Mergelės tvarkingumas ir sugebėjimas viską apgalvoti puikiai dera su ožiaragio savidisciplina bei polinkiu sunkiai dirbti. Abu partneriai didžiuojasi savo namų jaukumu, yra linkę geriau turėti kelis gerus draugus nei daug pažįstamų bei žavisi vienas kito intelektu. Ožiaragio praktiškumas papildo mergelės tikslumą. Galimi nesutarimai susiję su seksu, tačiau juos bus lengva išspręsti, kadangi ženklai vienas kitą supranta iš pusės žodžio. Tiek ožiaragiai, tiek mergelės gudrūs, konservatyvūs ir kantrūs žmonės, tad šis derinys labai sėkmingas.

Ožiaragis su Svarstyklėmis

Ožiaragius svarstyklės labai domina seksualiai. Svarstykles žavi ožiaragių sugebėjimas uždirbti pinigus, tačiau darbščius ožiaragius erzina svarstyklių tingumas. Svarstykles ilgainiui pradeda slopnti iš pradžių žavėjęs partnerio ramus charakteris ir poreikis viską apskaičiuoti. Tuo tarpu ožiaragius erzins svarstyklių noras būti dėmesio centre, jie norės daugiau laiko skirti darbui, o ne pramogoms. Šių ženklų sąjunga neturi ateities.

Ožiaragis su Skorpionu

Skorpionai labai kūrybiški lovoje, tad tai puikiai papildys ožiaragių ištvermingumą. Skorpionų savininkiškumas daugelį erzina, tačiau ožiaragiai tai supranta, kaip saugių santykių ir ištikimybės garantą. Tai puiki komanda – ožiaragiai gerai organizuoti, o skorpionai natūraliai mėgsta susistyguoti savo gyvenimą. Skorpionai inovatyvesni už ožiaragius, tačiau pastarieji tai supranta, kaip pliusą ir vertina protingą kiekį naujovių. Abu partneriai valingi, tačiau skorpionai labiau linkę dominuoti – ožiaragiams reikia suprasti, jog skorpionų polinkis valdyti situaciją kyla iš meilės. Paprastai tokia sąjunga labai aistringa, o santuoka tikrai nusisekusi.

Ožiaragis su Šauliu

Šie santykiai turės vilties tik tuo atveju, jeigu šaulys sugebės bent šiek tiek nusiraminti. Ožiaragiai nėra labai atviri, kada kalbame apie seksą, tačiau šauliai visada pasirengę. Gyvenimo poreikiai labai skirtingi – konservatyvūs ir atsargūs ožiaragiai siekia saugumo ir ramybės, o šauliai nerūpestingi ir stengiasi mėgautis gyvenimu vos pasitaikius progai. Partneriai vienas kitą nuolat erzins ir tai kels nesibaigiančią įtampą ir pyktį. Ši sąjunga neteikia didelių vilčių.

Ožiaragis su Ožiaragiu

Ožiaragiai labai vertina į save panašius žmones, tad tokie partneriai nuolat džiaugsis vienas kito draugija. Abu yra atsargūs, ramūs žmonės, kurie mėgsta sunkiai dirbti ir taupyti pinigus. Didžiausia problema yra išmokti santykiams įkvėpti gyvybės ir juos nuolat bent šiek tiek atnaujinti. Šių žmonių tiek būdo bruožai, tiek ir požiūris į gyvenimą panašūs, tad didelių bėdų neturėtų kilti, tačiau šie žmonės visada bus geresni bičiuliai nei gyvenimo partneriai. Ožiaragiai linkę rūpintis savo karjera, taigi tokioje sąjungoje nebus žmogaus, kuris rūpinsis namais ir vaikų gerove, tad santuoka nėra itin sėkminga.

Ožiaragis su Vandeniu

Abu ženklai egocentriški, bet vandenis nori laisvės, o ožiaragis šioje sąjungoje turi polinkį dominuoti. Greitai ateis supratimas, kad romantiką keičia draugystė. Ožiaragiams sunku prisitaikyti prie vandenio seksualinių poreikių ir noro kartais keisti partnerius. Vandeniai labai kūrybiški ir laisvamaniški, tad jiems sunku sugyventi su praktiškais ožiaragiais. Vandeniai nori nuolat judėti, patirti, ką nors naujo ir leisti pinigus, o tai erzina mėgstančius planuoti ir laikytis savo dienotvarkės ožiaragius. Vandeniai linkę išbandyti daugybę darbų, kol ras tą, kuris jiems patinka, tad jie retai kada sugeba įnešti pastovias pajamas į šeimos biudžetą, tai veda iš kantrybės jų taupius partnerius. Tokia sąjunga nėra sėkminga, o santuoka reikalaus labai daug darbo.

Ožiaragis su Žuvimis

Žuvys greičiausiai nebus ištikimos ožiaragiams, tačiau ožiaragiai stengsis nuslopinti šį žuvų poreikį ir greičiausiai jiems pavyks. Jeigu partneris moka sužavėti žuvis, tai šios tampa labai nuoširdžios ir mylinčios, tad tikrai sugeba pripildyti namus meilės ir džiaugsmo. Tokioje poroje ožiaragiai suteikia atsvarą žuvų svajingumui ir šiems santykiams suteikia stabilumo. Tai labai skirtingi žmonės, kurie tarpusavyje dera ir puikiai papildo vienas kitą emociškai. Santykiai labai sėkmingi.

Taip pat skaitykite:

horoskopas, ožiaragis, pora, santykiai, suderinamumas, Zodiakas

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai