Poros suderinamumas pagal horoskopą. Dvyniai

Laikas.lt

Astrologija teigia, kad horoskopo ženklas gali lemti daugelį dalykų - poros santykių sėkmė taip pat priklauso nuo zodiako ženklo. Ar kada susimąstėte, kodėl su vienais žmonėmis jums sekasi bendrauti žymiai geriau nei su kitais? Galbūt jūsų gyvenimo kelyje pasitaikė tų, kurie erzina tiesiog savo buvimu toje pačioje patalpoje? O galbūt jūsų, atrodytų, perspektyvūs santykiai galiausiai iširo? Kaltę galite suversti savo zodiako ženklui! Siūlome įsitikinti, ar jūsų partneris jums tinka, remiantis horoskopu.

Dvyniai. Gegužės 22 – birželio 21.

Stichija: Oras
Planeta: Merkurijus
Diena: trečiadienis
Devizas: „Aš galvoju“
Spalva
: oranžinė, salotinė, melsva, violetinė
Akmuo
: agatas, chrizoprazas, berilis

Dvyniai su Avinu
Ši sąjunga gali būti nuostabus potyris abiems – tiek avinas, tiek dvyniai yra labai aktyvūs, nenustygstantys vietoje, nuolat ieškantys naujovių. Avino natūralų siekį dominuoti dvyniai gali lengvai nuslopinti savo išradingumu. Pora puikiai suderinama – avinas yra dinamiškas ir intelektualus, o dvynių ženklo žmonės natūralūs ir įvairiapusiški. Neabejotina, kad seksualine prasme avinas bus lyderis, tačiau dvyniai gali jaustis laimingi pasitekldami savo išradingumą ir kaskart iš naujo sudomindami savo partnerį. Tokia santuoka gali būti itin sėkminga.

Dvyniai su Jaučiu
Sąjunga gero nežada, nors santykių pradžioje jaučiams gali būti įdomus dvynių linksmumas, o pastaruosius žavi jaučių atvirumas ir paprastumas. Ženklai labai skirtingi – dvyniai nuolat keičiasi, juos sunku prognozuoti, o jaučiai labai stabilios asmenybės. Jaučius žavi dvynių kūrybiškumas ir meniniai gebėjimai. Taisyklė, kad ilgainiui dvynius ima erzinti jaučių vidinė ramybė. Solidžius jaučius dvynių svyruojantis seksualinis apetitas taip pat gali išvesti iš pusiausvyros, o tokiose situacijose neištikimybė labai tikėtina, tad santuoka ar ilgalaikis ryšys mažai tikėtini.

Dvyniai su Ožiaragiu
Ženklų seksualiniai poreikiai smarkiai skiriasi, norint pasiekti seksualinę harmoniją dvyniams teks atitraukti ožiaragius nuo jų karjeros problemų. Saturno valdomas ožiaragis nesupranta Merkurijaus valdomų dvynių. Dvyniai paprastai yra kiek lengvabūdiški, mieli ir lengvai bendraujantys žmonės, tuo tarpu ožiaragiai atsargūs, pasiaukojantys ir lėtoki. Jiems bus sunku prisitaikyti prie mėgstančių flirtuoti, aktyvių dvynių. Tokios sąjungos atveju ožiaragiams tektų pasitelkti visą turimą kantrybę ir išmokti nekreipti dėmesio į dažnai neįprastai mąstančių dvynių akibrokštus. Menkai tikėtina, kad net ir pirminis susižavėjimas truks ilgesnį laiką.

Dvyniai su Šauliu
Šie du ženklai yra absoliučios priešingybės, tad vienas kitą traukia it magnetas. Yra ir panašumų – jie niekada nenuvargsta, dažnai keičiasi ir yra prasti meilužiai. Kita vertus, dvyniai linkę kritikuoti šaulio elgesį lovoje – nė vienas iš ženklų nėra linkęs aiškiai rodyti emocijų, o susierzinę dvyniai tą būtinai prikiš. Skirtumų labai daug ir jie gali lemti greitas sryrybas, tačiau abu ženklai dažniausiai pernelyg daug iš savo partnerio nereikalauja, tai gali jiems padėti. Santuoka įmanoma, tačiau dažniausiai santykiai nutrūksta taip pat greitai, kaip ir prasideda.

Dvyniai su Mergele
Abu ženklus valdo Merkurijus, tad jie į gyvenimą žvelgia filosofiškai, tačiau tai vienintelis jų panašumas. Dvyniai mano, jog mergelės nuobodžios ir nėra linkę pernelyg gilintis į jų poreikius. Mergeles aktyvūs dvyniai iš pradžių žavi, tačiau jos greitai pradeda kritikuoti šio ženklo nepastovumą ir nesugebėjimą priimti sprendimų. Mergelės labai vertina stabilumą, o dvyniams atrodo, jog laimės ieškojimas ir nauji išbandymai yra visiškai normalu, tačiau tikėtina, kad jie, pavargę nuo savo neapsisprendimo, trumpam susižavės pastoviomis mergelėmis. Trumpas gražių santykių žybtelėjimas tikėtinas, tačiau tuo viskas ir pasibaigs.

Dvyniai su Liūtu
Mylinti pora, kurioje partneriai tikrai supranta vienas kitą. Liūtai labai vertina savo aistrą ir širdį, o dvyniai mėgaujasi savo protu ir mintimis. Dvyniai liūtams yra pakankamai romantiški, o jų stabilumą menkai paveikia dažnai besikeičiančios liūto nuotaikos. Liūtai tiek pasitiki savimi, kad jų neerzina dvynių poreikis flirtuoti su kitais žmonėmis, tačiau liūtai kartais gali norėti daugiau dėmesio iš savo partnerio nei šis gali suteikti. Tiesa, tai nekels problemų, kadangi šios poros santykiai labai nuotaikinti ir aktyvūs, o maži nesutarimai greitai pasimiršta. Tiek dvyniai, tiek liūtai siekia savo gyvenimą pripildyti aistra ir emocijomis. Miegamajame liūtas sutelkia visą dėmesį ir jį kartais glumina dažnai besikeičiantys dvynio norai, tačiau abu partneriai norės greitai išsikalbėti ir išsiaiškinti kylančias problemas. Tai tvirta sąjunga, kuri gali pavirsti sėkminga ir stabilia santuoka.

Dvyniai su Vėžiu
Dvynių aktyvus būdas intriguoja vėžį, tačiau pastarasis bus nelaimingas negalėdamas surasti stabilumo. Vėžio pasitikėjimas savimi smarkiai mažės, kai jam nepavyks palaikyti dialogo su nuomonę greitai keičiančiais dvyniais. Dvyniai mėgsta malonumus ir daug dėmesio skiria seksui, o tai nėra tiek svarbu ramesniems vėžiams. Vėžiai yra namisėdos, kurie mielai atsiriboja nuo pasaulio savo namų erdvėje, o dvyniams reikalingas bendravimas su aplinkiniais žmonėmis, ilgą laiką praleidę namuose jie jaučiasi įkalinti. Tai kels nuolatinius barnius, kol vėžiai supras, jog dvynių nulaikyti namuose neįmanoma. Sąjunga labai emocinga, tačiau nieko gero nežadanti.

Dvyniai su Svarstyklėmis
Šie oro ženklai puikiai tinka tiek intelektualiai, tiek ir visose kitose plotmėse. Tiesa, abiems sunku susitvarkyti su savo aistromis, tačiau tai tik įneša papildomos ugnies ir dažniausiai problemų nesukelia. Pora labai myli vienas kitą, tai ideali partnerystė. Abu ženklai nepastovūs, tačiau jų pomėgiai dažnai keičiasi vienu metu ir ta pačia linkme. Paskutinį žodį dažniausiai taria svarstyklės, tačiau visada atsižvelgusios į partnerio poreikius. Ženklai labai meniški ir intelektualūs, o būnant kartu jiems bus lengva tobulėti tiek vienoje, tiek kitoje srityje. Pora labai aistringa, tačiau nepavydi. Jų seksualinis suderinamumas puikus ir miegamajame jiems niekada nebus nuobodu. Tai tobula sąjunga, kurios santuoka bus šilta ir kupina meilės bei tarpusavio supratimo.

Dvyniai su Skorpionu
Dvynių kūrybingumas ir skorpiono dinamiškumas gali tapti puikia kombinacija, jeigu šiems ženklams pavyks susitarti tarpusavyje. Lovoje jiems sekasi puikiai be didelių pastangų, tačiau to negana. Dvyniai stengiasi gyventi greitai, jie savo kasdienybę pripildo aibe hobių, turi daug draugų, o skorpionai linkę į vienatvę, jie taip pat stengiasi save tobulinti, tačiau mėgsta tą daryti vieni. Skorpionai labai aistringi ir gali būti itin švelnūs, tačiau jie reikalauja labai daug, yra pavydūs ir nelankstūs, o dvyniai dažnai keičiasi, nieko neima į širdį, į gyvenimą žiūri paprasčiau ir su ženkliai didesne optimizmo doze. Skorpionai turi aiškius principus, kurių laikosi visą gyvenimą, o dvyniai nuolat abejoja. Santykiai labai sudėtingi ir nuolat vers abu partnerius ieškoti kompromisų ir bandyti vienam prie kito prisitaikyti. Santuoka įmanoma, bet ji bus labai įtempta.

Dvyniai su Vandeniu
Vandenius valdo Uranas ir tai šio ženklo žmones pripildo staigmenomis ir nuolatiniu kitimu, o tai puikiai tinka dvyniams. Dvyniai lengvai prisitaiko prie vandenio norų, kadangi pastarajam kartais patinka primesti savo nuomonę. Miegamajame abiems partneriams gali būti visai įdomu, vandeniam dvyniai paprastai patinka fiziškai, tačiau aistros dažnai gali trūkti. Abu ženklai turi daug draugų, mėgsta lankytis renginiuose tiek kartu, tiek atskirai ir yra visiškai nepavydūs. Neabejotina, kad šie žmonės bus puikūs draugai, o santuoka visai tikėtina ir sėkminga.

Dvyniai su Dvyniais
Būtų sunku surasti žavesnę ir gyvybingesnę porą. Šie partneriai labai mėgsta kalbėtis, o jų diskusijos duoda naudos tiek jiems patiems, tiek ir aplinkiniams, šie žmonės turi daugybę draugų ir mėgsta susipažinti su naujais žmonėmis, tad audringi vakarėliai jų namuose taps įprastu dalyku. Seksas taip pat puikus. Kita vertus, iš pradžių labai aktyvi ir daug žadanti sąjunga gali prarasti stabilumą arba pabosti. Partneriams reikėtų surasti skirtingos veiklos tam, kad jiedu vėliau galėtų papildyti vienas kitą naujovėmis. Išmokus kartas nuo karto trumpam nutolti šie santykiai tikrai virs sėkminga santuoka.

Dvyniai su Žuvimis
Tai labai aistringi santykiai, o su tokia aistra atsiranda ir problemos. Žuvys yra pernelyg emocingos dvyniams, jos greitai įsižeidžia, o dvyniai, būdami išsiblaškę, dažnai to net nesupranta. Dvyniai nepaiso normų ir yra žaismingi, jų įžeidinėjimai dažnai nėra rimti, tačiau žuvys viską ima giliai į širdį. Santykiuose labai daug įtarimo ir nepasitikėjimo. Pradžioje gali atrodyti, kad laukia puiki ateitis, tačiau dideli asmenybių skirtumai galiausiai sugriaus ryšį. Santykiai labai abejotini, o santuoka beveik visais atvejais nelaiminga. 

Taip pat skaitykite:

dvyniai, horoskopas, pora, santykiai, suderinamumas, Zodiakas

Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai