Paul Gilbert - guitar from MR. BIG (JAV)

Paul Gilbert - guitar from MR. BIG (JAV)

Unikalaus gitaristo Paul`o Gilbert`o vardas yra žinomas praktiškai kiekvienam, kuris domisi roko, bliuzo ar metalo muzika. 80-ųjų pabaigoje ir 90-ųjų pradžioje jis grojo gitara nepaprastai populiarioje roko grupėje Mr. Big, su kuria išleido 10 albumų. Beje, ši grupė savo originalia sudėtimi kartu su gitaristu Paul`u Gilbert`u, vokalistu Eric`u Martin`u, bosistu Billy Sheehan`u ir būgnininku Pat`u Torpey vėl atsikūrė 2009 metais ir sėkmingai gastroliavo visame pasaulyje.
 
Paul`as Gilbert`as daug koncertuoja solo, groja grupėje Racer X (9 albumai), bendradarbiauja su tokiais muzikantais kaip gitaristas Joe Satriani (2008 m. pasaulinis turas), Mike Portnoy (Dream Theater), Neal`as Morse (Spaock`s Beard), John`as Paul`as Jones (Led Zeppelin), Pat`as Mastelotto (King Crimson), Nuno Bettencourt`as (Extreme), Gregg`as Bisonette ir kt. 2007 m. Paul`as Gilbert`as dalyvavo gitaristų super-projekto G3 pasauliniame ture kartu su Joe Satriani ir John Petrucci.
 
Kaip solo gitaristas Paul Gilbert yra išleidęs 16 albumų, visame pasaulyje parduotų kelių milijonų tiražu. Jis groja viską: roką, bliuzą, klasiką, pop ir daug instrumentinių „keistenybių“. Paul`as Gilbert`as visada pabrėžia, kad labai didžiuojasi kelis Bacho kūrinius, skirtus fortepijonui, pritaikęs gitarai ir juos įrašęs savo albumams.
 
Visai neseniai pasirodė naujasis 2010 metų Paul`o Gilbert`o albumas „Fuzz Universe”, kurį muzikantas pristatys Lietuvos publikai lapkričio 24 dieną, klube „New York”. Nereikia net abejoti, kad muzikantas dar kartą apgins vieno iš virtuoziškiausių  ir greičiausiai grojančio pasaulio gitaristo vardą. Tuo neabejotinai įsitikins dar kartą ne tik tiek klausytojai, kurie 2008 metų rudenį klausėsi fantastiško atlikėjo pasirodymo pilnutėlėje „Forum palace“ salėje Vilniuje, bet ir nauji gerbėjai, pakerėti užburiančios Paul`o Gilbert`o grojimo technikos ir šiltos bendravimo su publika manieros.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.
 
Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadovu Daliumi darbo dienomis nuo 8 iki 19 val. ([email protected], +370 685 05480).
  
Renginių vietos: klubas „New York“, Kalvarijų g. 85, Vilnius.
Renginių datos: 2010 lapkričio 24 diena, 19:00 val.
Renginio trukmė: 3 val., 1 pertrauka (20 min.).
Durys atidaromos: 30 min. prieš renginį.
  
Bilietų kaina nuo:
50 - 100 Lt (paslaugos mokestis iki +3 Lt/bilietui imtinai; rezervacijos mokestis +5 Lt/bilietui, rezervuojant bilietus internetu ar trumpuoju numeriu ir atsiimant juos kasose). 

Vėliau bilietai brangs!

Nuolaidos (taikomos kasose/internete): NE.
 
Vaikai įleidžiami nemokamai:
iki 7 metų amžiauis. 
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.
Renginio organizatorius 
 
Daugiau informacijos: www.relaxlive.lt
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai