Grupės „Empti“ koncertas

Grupės „Empti“ koncertas
 
„Visi pripažįsta, kad prieš daugelį metų išleisti „Empti“ albumai iki šiol yra aukščiausia Lietuvos pop muzikos viršūnė. „Fermatoje“ skambantys senieji hitai akivaizdžiai tai patvirtina, o nauji efektingai demonstruoja, ko dar galime tikėtis. Panašu, kad talentingiausias šalies prodiuseris ir geriausia vokalistė ne prieš vėl pažaisti pop grupę. Dabar jau nuo mūsų, klausytojų, priklausys, kiek ilgai skambės „Empti“ gaida.“
Dovydas Bluvšteinas

Prieš dešimtmetį „Empti” albumai „Estrada” ir „Cunami” susišlavė visus įmanomus muzikos apdovanojimus. Susižavėję kritikai grupę vadino bene vieninteliais Lietuvos muzikantais, nenusileidžiančiais kolegoms iš Vakarų. „Estradai” iki šiol dažnai priskiriamas geriausio visų laikų lietuviškos popmuzikos įrašo titulas.
 
Šiandien „EMPTI“ tapo grupe, kuri euforiją kuria gyvomis kombinacijomis, varijuojančiomis nuo elektroninio pop iki rock, jazz ir net drum & bass ritmų. Koncertinės „EMPTI“ dainų versijos – tai beveik kaip geras reivas, maloniai plėšantis ausų būgnelius ir verčiantis šokti, tačiau visuomet išlaikantis savitą jaukumą ir kaskart pasigirstantis vis naujai, o šviesos efektų darbas koncertų metu tiesiog užburia žiūrovus ir priverčia pasijausti kaip gerame vakarietiškame koncerte. Veikiausiai dėl to „EMPTI“ koncerte  gali pasijusti kaip namie prie seno gero magnetofono.
 
Grupė koncertu metu pateikė daugybę kokybiškos elektronikos, drum and bass, dubstep stilių muzikos, leidžia pakratyti galvas ir mėgstantiems roko muziką. Pavyzdžiui, roko ritmais koncertuose suskambantis hitas „Pabandyk“ nepalieka abejingų šiai dainai nei vieno kuris apsilanko Empti koncertuose.
 
Grupės nariai Giedrė ir Paulius pasakoja, kad „EMPTI“ koncertuose taip pat gerai jaučiasi dvi skirtingos kartos klausytojų. Prie scenos rasi pirmųjų grupės gerbėjų, klausančių ir naujų grupės dainų. Taip pat koncertus uoliai lanko ir jaunesnė karta, užaugusi, kai „Empti“ buvo sustabdžiusi savo muzikinę veiklą, bet vis tiek išmokusi prieš keliolika metų sukurtas dainas.
 
PS. Gerbdami save ir atlikėja prašome į koncertą atvykti  1 val. iki koncerto pradžios.
EMPTI – mes nevėluojam! Mes pradedam laiku!
 
Daugiau apie Empti: http://www.facebook.com/Empti
Daugiau muzikos: http://soundcloud.com/empti

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.
 
Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 19:00 val. ([email protected] , +370 685 05480). 
 
Renginio vieta: Muzikos klubas TAMSTA, Subačiaus g. 11A, Vilnius.
Renginio data: 2010 spalio 29 diena, 21:45 val.
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Durys atidaromos: 2 val. prieš renginį.

Bilietų kaina nuo: 30 Lt (paslaugos mokestis iki +3 Lt/bilietui imtinai; rezervacijos mokestis +5 Lt/bilietui, rezervuojant bilietus internetu ar trumpuoju numeriu ir atsiimant juos kasose).  

Nuolaidos (taikomos kasose/internete): NE.
 
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų.
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE. 
Renginio organizatorius „Gyva muzika“
Daugiau informacijos: www.atlikejai.com 
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai