Lapkričio „pliusų“ scenoje klube „Opium“ – migrantai ir šviežienos


Įsibėgėja šokių ciklo „+++“ karavanas sostinės klube „Opium“. Trečioji jungtinio „Partyzanų“, „Minimal.lt“ ir visuomet kokybiškos muzikos projekto naktis su dviem garso aukštais ir septyniais didžėjais – šeštadienį, lapkričio 6-ąją.

Vienas pasiilgtas ir vienas debiutas – taip labai trumpai galima apibūdinti šeštadienio muzikinę programą. Į „Minimal.lt“ šeimos ir moteriškos lyties gerbėjų glėbį trumpam, bet itin aktyviam savaitgaliui grįžta savęs Londone šiuo metu ieškantis didžėjus Ernestas Sadau. Jis „pliusams“ rengia net du setus – vieną, trankesnį, suks apačioje, „Opium“ valdose, selektyvesnį – „Briusly“ zonoje.

Liūdna, bet „+++“ kai kam taps ir atsisveikinimo vakarėliu – kuriam laikui į žvarbiąją Islandiją įkvėpimo ieškoti pasitraukia shn, tad jo setas vienu paskutiniųjų pasirodymų sostinėje šiemet. Draugą palydės „Minimal.lt“ narys el_T, prie kolegų jungsis ir likimo dažnai išskiriami „Partyzanai“ – tikras vilnietis Nostra bei tvarkingai it vokietis kas mėnesį į gimtąją šalį parskrendantis Mantas T.

Be jau minėto švelniosios Ernesto Sadau pusės seto, viršutinėje renginio zonoje pliuso ieškančių lankytojų ausų negailės dar pora vardų. Visų pirma tai – „Partyzanų“ ir „Minimal.lt“ dėmesį originaliu ir nekasdienišku miksu, atsiųstu internetu, papirkęs Gedguts. Jo vietoje kitą mėnesį gali būti bet kas – naujienų „+++“ laukia ypač aktyviai.

Paskutinis dėmuo kaip niekad sudėtingoje lapkričio „+++“ formulėje – Vilniaus naktinio gyvenimo aktyvistas Mark Splinter. Neseniai jis pristatė platformą „Stableface“, kurią naudoja ir kaip dienoraštį, ir kaip aktualios „naujosios Europos“ muzikos leidyklą. Britas šeštadienį žada būtent „Stableface“ muzikos setą.

„Pliusų“ vaizdų operatoriai išlieka tie patys. Projekcijomis klubą skaldys ir valdys Vytas Realtime, o šokių aikštelės entuziastų veidus į atminties kortelę pliusuos Aroma. Iki vidurnakčio įėjimas į „+++“ nemokamas, vėliau – 10 lt.
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai