From Russia with Love

Klubas „Pacha“ žadina visus iš žiemos miego ir kviečia į džiaugsmingą pavasario šventę. Pavasaris budina gamtą, o mes naujiems pojūčiams žadiname Jus! Su meile iš Rusijos šį savaitgalį į „Pacha“ atvyksta ne gražuolė šifruotoja, pavergusi legendinio šnipo Džeimso Bondo širdį. Į klubo svečių širdis nuostabios pavasarinės muzikos užtaisu nusitaikė vieni garsiausių „Pacha Moscow“ rezidentų – Dj Kolya ir Dj Andrey Exx.

Dj Kolya garsėja kaip išradingas, kokybiškos house stiliaus muzikos atlikėjas. Jo kūryba vertinama ir Rusijoje, ir visoje Europoje, o norint užsisakyti šio atlikėjo pasirodymą, tenka pavargti. Dj Kolya muzika jausminga, seksuali, įkvepianti ir, svarbiausia, jos klausantis gera šokti. Dj Andrey Exx turi sukaupęs nemažą patirtį įvairiuose Europos naktiniuose klubuose ir tarptautiniuose konkursuose, kuriuose jam neretai tekdavo susišluoti pagrindinius apdovanojimus. Didžėjaus grojama house stiliaus muzika pasižymi stipriu, sodriu garsu, švariu ritmu, pozityvia energija. Tegul šių atlikėjų muzika kalba pati už save, jau šį penktadienį naktiniame klube „Pacha“! Taip pat vakaro metu prie pulto stos „Pacha“ rezidentas Santi Touch, o mažojoje salėje karaliaus Black B.

Dėmesio! Keičiasi klubo “Pacha” darbo laikas. Nuo šiol dirbsime nuo 23:00 iki 05:00 val.
Registruokitės ČIA ir gaukite net 10 Lt nuolaidą įėjimui, galiojančią su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu iki 24:00 val.

Primename apie klube “Pacha” vykstančią loteriją kartu su kelionių organizatoriumi „Tez tour“. Jos metu kiekvienas klubo lankytojas, užpildęs anketą klubo naujienlaiškiams gauti, gali laimėti savaitės atostogas dviem į Egiptą bei galimybę apsilankyti klube “Pacha Sharm“ NEMOKAMAI. Daugiau informacijos www.pachavilnius.lt ir www.facebook.com/pachavilnius

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai