PRISUKAMAS ABRIKOSAS


Sena gauja, nuolat sukanti plokšteles Jūsų ir savo malonumui, vėl atkuto ir paskutinį šių metų savaitgalį ant kalėdinio stalo patieks dar vieną gardų abrikosą. Jau primirštoje Kauno vakarėlių tvirtovėje „Bravoras“ šilčiausią žiemos šventę minėsim galingai! Laužytose, tiesintose ir linguojančiose scenose pasirodys net 15 pozityviai prisuktų gyvo garso kalvių bei didžėjų. Čia taip pat veiks turgelis, įmantriomis improvizacijomis ir aromatais vilios įvairiausios kūrybinės dirbtuvės, o vakaro sistemos centrine žvaigžde nušvis visų laukiamas Sunchase!

Naująjį renginių sezoną užšalęs DJ‘ų ir renginių organizatorių kolektyvas K.U.B. visų džiaugsmui baigia atitirpti ir pagaliau sujungę jėgas su geraisiais „Good Things“ sugrįš į pačių kiek apleistą Laikinosios sostinės vakarėlių padangę. Jau trečius metus tradicija tapęs Kalėdų savaitgalis teikia daug vilčių, na o ir aplinkybės šį kartą ekstraordinarios. Didžiausia šios tradiciškai iškilmingos nakties naujovė lyginant su praėjusiais metais – gerokai išplėsta renginio erdvė, paskirstyta net į tris dedikuotas scenas. Šventiškai nusiteikusių atlikėjų gausą papildys peną akims dovanosiantys vaizdo projekcijų meistrai. Nuo muzikos prie muzikos klaidžiojančius lankytojus turėtų maloniai nustebinti apsti kūrybinių dirbtuvių programa, o kur dar visos kitos linksmybės...

Pirmojoje scenoje karaliaus renginio šeimininkams tipiškas „laužytų ritmų“ muzikinis turinys. Joje sublizgės pagrindinė Kalėdinio vakaro žvaigždė – jau gerą penkmetį vienu įdomiausių ir inovatyviausių rytų Europos drum & bass atlikėju tituluojamas Sunchase. Iš Ukrainos atvykstantis prodiuseris ir DJ‘us, šiais metais išleidęs debiutinį savo albumą, pagrįstai vertinamą kaip vieną geriausių drum & bass leidinių 2010 aisiais, jau spėjo pelnyti DJ Mag mėnesio albumo apdovapojimą. Sunchase gali pasigirti ir savo diskografija, kurioje daugiau nei 20 leidinių, pasklidusių po 15 skirtingų įrašų kompanijų. Tai gana egzotiškas reiškinys pastarojo meto Lietuvos vakarėlių rutinoje, nepaliksiantis abejingų tiek tarp muzikos gurmanų, tiek tarp ragaujančių naujokų.

Scena su svečiu pagarbiai dalinsis įprastiniuose drum & bass, breaks ir dubstep ritmų amplua pasirodysiantys renginio šeimininkai K.U.B. Collective ritmo laužytojai – Pakas, SC ir Roadsman bei kolega iš Vilniaus, kokybiško drum & bass puoselėtojas - Hathor.

Antrojoje scenoje pozityvią energiją dalins „tiesesnius“ ritmus išpažįstantys atlikėjai, tarp kurių – pastarojo meto Lietuviškos elektroninės muzikos korifėjus Golden Parazyth, šiuo metu Vokietijoje reziduojantis komandos Partyzanai atstovas Mantas T, radijo stoties Opus 3 eteriu sklindančios laidos Mix Subas vedėjas Loranas Vaitkus ir kt. Nuo trankių muzikos dūžių bus galima pailsėti tingiai linguojant į taktą mažojoje scenoje, o joje gyvastį palaikys Žilvinas Noruišis, Numba_none (K.U.B. Collective), E-roott (Groove Tribe), Master M-key ir Alko (Street Up).

Be muzikos čia maloniai blaškys ir kitos pramogos. Bus galima paslankiot po jaukius vakarėlio pakampius: veiks dovanų keitykla, Replique Boutique turgelis, laimės šulinys, rankas mankštins stalo futbolo stalas, protą - šaškės, o jei šie neįtiks, bus kitų stalo ir gulto žaidmų. Pozityviai prisuktas abrikosas nusimato ryškus, kvepiantis bei sultingas, ir dar paskaičiuota - turėtų užtekti visiems!
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai