Ypatinga kovo 11-oji su „Antim“

Kovo 11-ąją, kai už lango plazdės trispalvės, o miestų aikštėse dundės patrankų salvės už laisvę, Palėpės muzika 21 – ąjį nepriklausomos Lietuvos gimtadienį kviečia paminėti Ryšių istorijos muziejuje su grupe, kuri ironiška šypsena, zombišku užsidegimu, kritiškais tekstais ir aštriu skambesiu paliko neišdildomą įspaudą mūsų valstybės atgimimo kelyje – legendinė grupė „Antis“ sugrįžta į savo gimtąjį Kauną. Ar galėtų būti tam tinkamesnis laikas?

„Anties“, susikūrusios dar 1984 – aisiais kaip naujametinis architektų vakarėlio pokštas, tramplinas į neblėstančią šlovę tapo muzikinis filmas „Kažkas atsitiko“ (1986 m.) bei festivalis “Lituanica’86”. Nuo tada grupė su lyderiu Algirdu Kaušpėdu ne tik pradėjo dėti tvirtus laisvo lietuviško roko pamatus savo tėvynėje, kurių niekas iki šiol nepajėgia išjudinti, bet ir aplankė ne vieną Europos šalį, įvairias teritorijas tuometinėje SSRS, net JAV. A. Kaušpėdo monstro įvaizdis, teatralizuoti šou ir kone atvirai pašiepiama sovietinė realybė tapo tuo kokteiliu, įkvepiančiu vis drąsesnėmis laisvės viltimis gyvenančius lietuvius, bet lyg pipirai deginančiu byrančios SSRS veikėjų nervus.

Po 1990 – ųjų svarbiausiuose šalies įvykiuose sudalyvavusi „Antis“ išgyveno ramesnį laikotarpį, kuomet retkarčiais suspindėdavo keletoje koncertų, bet naujų dainų gerbėjai neišgirdo. Turbūt todėl, kad 2007 – aisiais “Antis” griausmingai sugrįžtų su naujų dainų albumu „Ančių dainos“. Sovietinio rėžimo nebėra, tačiau, snobiškumas, miesčioniškumas, nauji socialiniai skauduliai tapo dar vienu įkvėpimo šaltiniu, A. Kaušpėdo dėka įkūnytu sarkastiškuose, drąsiuose ir atviruose tekstuose. Šis albumas tapo sėkmingiausiu visoje grupės istorijoje, o kolkas naujausias „Anties“ kūrinys – muzikinė utopija „Zuikis Pleibojus“, kurioje, kaip visada, pagrindinį vaidmenį atlieka grupės siela Algirdas Kaušpėdas.

Šventiniame koncerte kauniečiai galės išgirsti tiek naujas, tiek senesnes „Anties“ dainas ir kartu prisiminti tą puikų jausmą, kai svarbiausi ir geriausi pokyčiai, rodos, čia pat – tereikia pažvelgti į pasaulį su krisleliu humoro.

Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.

Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. ([email protected] , +370 685 05480).

Renginio vieta: Ryšių istorijos muziejus, Rotušės a. 19, Kaunas.
Renginio data: 2011 kovo 11 diena, 18:00 val.
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Durys atidaromos: 17:30 val.

Bilietų kaina nuo: 30-40 Lt (paslaugos mokestis iki +3 Lt/bilietui imtinai; rezervacijos mokestis +5 Lt/bilietui, rezervuojant bilietus internetu ar trumpuoju numeriu ir atsiimant juos kasose).

Nuolaidos (taikomos kasose): NE.

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus.
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.
Renginio organizatorius „Agnus OK” produkcija „Palėpės muzika. Balta”.
Daugiau informacijos: www.palepesmuzika.lt
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai