Dub Fx & Flower Fairy Live @ Loftas


Vienintelis ir visiškai netikėtas Dub FX koncertas Lietuvoje!

Minioje slypi jėga – tuo dar kartą įsitikino tūkstančiai pasaulinio garso atlikėjo Dub FX gerbėjų Lietuvoje. Dar visai neseniai, susibūrę į vieną grupę Facebook socialiniame tinkle, jie pakvietė dubstep ir beatbox virtuozą į Lietuvos sostinę Vilnių. Ir jiems pavyko! Jau balandžio 7 dieną Dub FX surengs papildomą Europos turo „Cause FX” koncertą Menų fabrike LOFTAS.

Šiuo... metu aktyviai po Europą keliaujantis ir naujus įrašus pristatantis atlikėjas pateikė staigmeną, paskutinę minutę sutikdamas į jau vykstantį turą įtraukti dar vieną stotelę – Vilnių. Šią žinią gerbėjai jau vadina metų įvykiu ir nekantrauja, kada galės įsigyti bilietus į renginį.

„Visai neseniai šiame klube pasirodęs vienas ištikimiausių Dub FX bendražygių, saksofono meistras Mr. Woodnote, tiesiog užbūrė auditoriją savo talentu. Tikime, kad Dub FX pasirodymas bus nemažiau įspūdingas, o gal net dar labiau efektingas ir įtraukiantis. Gyvos muzikos ir Dub FX talento gerbėjai Lietuvoje nusipelnė šio koncerto“, – sakė renginį organizuojančios VšĮ „Rugsėjo 1-oji“ direktorius S. Jaščenko.

Dubstep ir beatbox sensacija vadinamas Dub FX (tikrasis vardas Benjamin Stanford) savo karjerą pradėjo kaip gatvės muzikantas, tačiau žaibiškai išgarsėjo dėl unikalaus gebėjimo kurti muziką, naudojant tik savo stiprų balsą ir efektų pedalus (ang. loop station). „Muzika – mano mesijas“, – sako Dub FX ir žada įsimintiną vakarą visiems Menų fabrike „Loftas“ susirinkusiems gerbėjams.

Bilietai prekyboje pasirodys jau kovo 24 d., ketvirtadienį, visose „Bilietų pasaulio“ kasose ir internete, adresu www.bilietupasaulis.lt.
Bilietų kaina – nuo 55 Lt. Tik su LABAS – perpus pigiau! (bilietų su nuolaida kiekis ribotas)

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai