„Humoro Klubas“

Lietuviška "stand-up" komedija prasidėjo 2008 metų vasarą, kai vienas vyrukas vardu Martynas sugalvojo Lietuvoje daryti naujovišką humorą.

Įvairiais kanalais sukvietė draugus, draugų draugus, pažįstamus ir nepažįstamus ir rugpjūčio 6 dieną (dvi dienos iki olimpiados Pekine ir Rusijos-Gruzijos karo) surengė pirmą "open mic" humoro renginį, kuriame pasirodė 6 komikai - Modestas Vaišnoras, Justinas Jankevičius, Aidas Puklevičius, Giedrius Drukteinis, Tomas Tracevskis - Trockis ir Fintas, iš kurio pusės pasirodymo žmonės jau pradėjo skirstytis.

Greitai "Havanoje" pradėjo nebetilpti žmonės, nuolat debiutavo nauji komikai - Anastasija Zemdliauskaitė, Paulius Ambrazevičius - ir "stand - up" komedijos renginys "Tribūna" persikėlė į didesnį ir erdvesnį klubą "Tamsta". Jau tuo metu su komikais susisiekė prodiuserinė kompanija "TV Artas" ir pasiūlė tai, kas vyksta humoro vakaruose Vilniuje, perkelti į TV ekranus. Taip gimė prieštaringiau už Tomkų vertinama humoro laida "Humoro klubas". Pirmoji laida buvo parodyta 2009 metų sausio 5 dieną, paskutinė - 2009 gegužės 18 dieną, iš viso - 18 laidų.

Lygiagrečiai vyko "open mic" vakarai, kurių metu pasirodyti galėjo kiekvienas norintis - taip prie "Humoro klubo" prisijungė ir pilnaverčiais nariais tapo Mantas Katleris, Šarūnas Černiauskas, Domas Raibys ir Nerijus Petrauskas. Laida "Humoro klubas" sukėlė porą skandaliukų, išgarsino jau minėtus Justiną Jankevičių, Modestą Vaišnorą, Mantą Katlerį, žmonėms parodė Paulių Ambrazevičių, Šarūną Černiauską, Domą Raibį ir kitus komikus.

Šiuo metu "Humoro klubo" komikai, nors ir nerodomi per televizorių, uoliai ir gausiai pasirodo visoje Lietuvoje ir renka pilnas žiūrovų sales (mažas sales, žinoma).

"Humoro klubas" jau juokavo ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, Klaipėdoje, Palangoje, Druskininkuose, įkėlė savo purviną koją į Šiaulius, Marijampolę ir Alytų.

2010 metų gegužės 13 dieną "Humoro klubas" ir visa Lietuva neteko talentingiausio komiko - Modesto Vaišnoro.

Šiuo metu vykstančiuose renginiuose pasirodo:

Justinas Jankevičius
Mantas Katleris 
Paulius Ambrazevičius 
Šarūnas Černiauskas
Domas Raibys
Nerijus Petrauskas

Stilius: stand up comedy show.
Kaina: 15 Lt.
Durys: 20 val.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai