Vilniuje prognozuojamas trance tornadas vardu Paul van Dyk

Jau po keliu savaičių, gegužės 20 d.(penktadienį), vieno populiariausių pasaulyje didžėjaus privatus lėktuvas leisis Vilniaus oro uoste. Trance muzikos krikštatėvis Paul van Dyk pirmąjį kartą skrenda į Lietuvą, kur jo laukia tūkstantinė gerbėjų minia.

Visame pasaulyje pripažintą vardą - Paul van Dyk milijonai žmonių atpažįsta pagal jau klasika tapusius hit’us “Let Go”, “For An Angel” ar “We’re Alive”. Paul pasirodymų metu minios šėlsta iš pasitenkinimo. Pirmajam savo pasirodymui Lietuvoje PvD paruošė ne vieną siurprizą, kuriais nustebins net ir išrankiausius savo fanus.

Jo stulbinantys setai pritraukia milijonus klausytojų kiekviename kontinente. Paul van Dyk ne tik užpildo stadionus, bet kiekvienais metais transformuoja New York`o Centrinį Parką į unikalų open-air festivalį. Jo pasirodymas Rio de Janeiro tapo masiškiausiu renginiu pasaulyje, kuriame šėlo daugiau nei milijonas žmonių.

Trance muzikos Dievas iš Rytų

Renginys ruošiasi tapti galingu trance tornadu, kai į jį įsilies unikali asmenybė- Dj Bobina (Dmitrij Almazov). 2008-ais tapęs pirmuoju Rusijos DJ patekusiu į įtakingo žurnalo „DJ Magazine” Top’us ir šovusiu tiesiai į dvidešimtuką, Jis pelnytai vadinamas „Nr.1“ savo šalyje. Tai pirmasis Rusijos atstovas, kurio muziką iškart įvertino vakarų pasaulis. Europoje Bobina sužibo su kūriniu “Lazy World”, kurį į savo grojaraščius kaip mat įtraukė Paul Van Dyk, Armin van Buuren, Paul Oakenfold ir kiti scenos grandai. „Russia Goes Clubbing”- Bobinos radio šou kiekvieną savaitę prie imtuvų sutraukia 10 milijonų šokių muzikos fanų.

Sostinės „Siemens“ arenoje visų susirinkusiųjų laukia įspūdingi efektai- ugnies spjaudyklės, dūmų patrankos, keli sunkvežimiai specialaus „L'acoustic“ garso, kelios tonos šviesos įrangos, lazeriai, LED ekranai.

Belieka apsišarvuoti kantrybe ir laukti gegužės 20 dienos, kai Vilniaus „Siemens” arenos sienas iki paryčių drebins Paul van Dyk pasirodymas.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai