INVASION @ Švyturio menų dokas

Taip, taip gerbiamieji laužytų ritmų mėgėjai, vasara vis karštėja. Tam karščiui palaikyti yra itin "karštų" naujienų. Liepos 23 dieną, nuo 22.00 val. Švyturio menų doke, skelbiama įpatingoji padėtis. Klaipėdos žemė drebės nuo žemų Dubstep dažnių!

Galima drąsiai teigti, kad šis vakarėlis ko gero masyviausias tokio tipo renginys šiais metais. Organizatoriai pažymi, kad šiai progai sudarė išties ispūdingą sarašą iš pasaulio alternatyviosios muzikos scenos liūtų:

EMALKAY (UK)
(Dub Police, Storming Productions, BOKA)

Nepakartojamas prodiuseris Emalkay, atsisako visų aprašymų, išskyrus vieno - savo paties muzikos evoliucijos. Pradedant jo pirmaisiais metais muzikoje, kai jis kūrė “Grime” ir “Garage”, tęsiant iki 2011 m. kuomet išleidžiamas debiutinis albumas "Eclipse". Pastarasis jo albumas užpildytas stipriais ir naujoviškais kūriniais, kur Emalkay eksperimentuoja su ritminėmis, kompoziciniomis ir “sonic” savybėmis. Atlikėjas toliau grėsmingai veržiasi į vis naujų klausytojų širdis.

Kruopščiai parinkti Pendulum, Faithless ir Miike Snow remix’ai, prodiuserio muzikai atvėrė visiškai naują auditoriją. Del to DJ tvarkaraštį jam teko papildyti ištisa festivaliu plejada, kad vis gausėjantis fanų būrys galėtų jį išgirsti gyvai.

Savo kompozicijomis sutriuškines "Glastonbury" festivalio minia, Emalkay ir toliau sėja muzikinį chaosa "Dub Police" naktyse legendiniame "Fabric" klube!

Nepoilsiaujantis ant šlovės laurų EMALKAY, su visu savo sunkiasvoriu arsenalu ir naujovėmis, toliau aktyviai groja geriausiuose vakarėliuose, viename iš jų turės galimybę apsilankyti ir uostamiesčio gyventojai.

TES LA ROK (FIN)
(Noppa, Argon, Dub Police, Soul Jazz Records, 3.5 Records, MODE Recordings, Baredubs)

TES LA ROK yra dubstep DJ ir prodiuseris iš rytų Helsinkio, Suomijos. Jis buvo vienas iš pirmųjų tarptautinių vardų prasiveržiusiu į sceną prieš kelerius metus. TES LA ROK BUVO išleistas puikiuose albumuose, tokiose kaip Steppas Delight, Dubstep Allstars 5, Mary Anne Hobbs "Evangeline", ir Mixmag 25 metų jubiliejaus rinkinyje (sumiksuotame Laurent Garnier). Jis taip pat yra įrašų kompanijos "Noppa Records" savininkas.

Per pastarąjį dešimtmetį TES LA ROK buvo vienas iš Helsinkio underground scenos pionierių. Organizavo žinomus reivus, tokius kaip 'Slam It', 'Soulfuel', 'Back 2 Bass' & 'Sub' Pirmasis įrašas “Under Dice” buvo išleistas su savo muzikinių nusikaltimų partneriu Dharma1 dar 1998 m. Po kelių metų Dharma1 pristatė Tes La Rok UK Garage & Brokenbeats. 2007 m. Tes La Rok išleido " Around The Wolrd Girls remix ", kuris įgavo himno statusą ir vėliau buvo išsirinktas geriausiu 2007 m. kūriniu (kartu su Mala “Lean Forward”) per "dubstepforum" apdovanojimus.

Tes La Rok yra nuolat laukiamas svečias Didžiosios Britanijos klubose: DMZ, FWD, SUBDUB, PLATFORM 1. Jo grojimų kelialapyje dažnai figuruoja Vengrija, Švedija, Šveicarija, Austrija, Portugalija, Vokietija, Kroatija, Rusija, JAV, Olandija ir daugybe kitų šalių.

sibLA b2b DUKU (LT/UK)
(Invasion)

Letuvoje dar negirdeti , prieš kelerius metus pradėję DJ’jauti jie tapo nuolatinais svečiais Luton’o underground scenoje. Renginių serijos “Invasion”, “Heads Will Wobble”, “Blitz” pritraukė daugybe klausytojų. Didelę itaka jų stiliui padarė London’o dubstep scena, DMZ klubas, Mala, Loefah, Skream. Besiklausant DUKU ir sibLA paaiškėja, kad nuo jų grojamos muzikos kūnai ima šokti patys.

DJs bus palaikomi LIVE pasirodimu nuo talentingo Grime MC :

JOT MAXI MC (UK)

Išleidęs savo pirmąjį albumą 'JotSetRadioFuture Vol.1' Jot ir iškart pasiekė plačiają auditoriją.
Ruošiantis antra albumą JOT MAXI MC dirbo kartu su MC Jamalski, Skream & Benga, ICU Audio ir tai tik nedaugelis pavadinimų iš jo gausios diskografijos.

Vizualizacijos:
VJ SUCKMAFINGER

Numatoma, kad liepos 23d. vakaras taps "headlinerių" puota. Todėl organizatoriai skubėdami tai pateisinti meta dar kelias svarbias šio vakaro kortas. Tai:

A.M.C (UK)

2011-ais metais, D&BTV apdovanijimuose, už geriausią dj setą pirmąja vieta nominuotas, Alex Calvert yra vienas laukiamiausių diskžokėjų UK šokių aikštelėse. 2009 metais DNBA Awards jam buvo skirtas „best newcomer dj“ titulas. Alexas pasižymi unikalia miksavimo technika. Nenuostabu, kadangi šis jaunuolis vietoj įprasto miksavimo dviem grotuvais renkasi tris ar net keturis.

Mortem (PL)

22 metu Karol Ziober per pastaruosius metus neliko nepastebėtas. Jo kūriniai išleisti, arba laukia eilės tokiose irašu kompanijose kaip Cylon, Darketral ar Etenia music. Šio prodiuserio kuriama muzika pasižymi minimalistiniais garsais ir kaip teigia pats atlikėjas, daug dėmesio skiria paslaptingoms ir mislingoms atmosferoms.

WRECK-UP (UK)

Ryan Lewis pirmą kartą buvo išleistas 2007 metais Jungletek leible. Didelę įtaką gavęs nuo Hard Tek, Tribe, Techno ir Jungle. Nuo senų laikų jis yra dažnas svečias UK nemokamų vakarelių scenoje, Exodus, Leviticus, Desert Storm, Kacchina, DMT. Ryan ruošia specialų Jungle miksą šiam vakarui, bet vienas dalykas jau yra aiškus – AMEN!

Taip pat karštą liepos 23 dienos naktį, Švyturio menų doke prie pulto stos Klaipėdos melomanų auditorijai puikiai žinomi vardai - Don Pablo ir TEFFA su dubstep arsenalu, Arthur, Chipak ir Nayas su specialia drum’n’bass selekcija.

Daugiau info apie atlikėjus ir renginį:

http://www.myspace.com/emalkay
http://www.facebook.com/emalkayofficial
http://www.myspace.com/teslarok
http://www.twuagency.co.uk/teslarokaudio.html
http://soundcloud.com/a-m-c
http://www.myspace.com/mortemdj
http://www.bilietupasaulis​.lt/lit/bilietai/daily_car​d/muzika/?concert=88619
www.dokas.info
http://www.facebook.com/event.php?eid=197557046955013#!/event.php?eid=221716994522272

Bilietai:

http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/daily_card/muzika/?concert=88619

http://www.bilietupasaulis​.lt/lit/bilietai/daily_car​d/muzika/?concert=88619http://www.bilietupasaulis​.lt/lit/bilietai/daily_car​d/muzika/?concert=88619
Išankstiniai biletai nuo 25 Lt, renginio diena 35-40 Lt.

ORGANIZATORIAI PASILIEKA TEISĘ NEILEISTI NEPAGEIDAUJAMŲ ASMENŲ

Laikas.lt dovanoja pakvietimą dviems asmenims į šį renginį. Kaip jį pasiimti? Spausk čia.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai