Reklamos festivalis „ADrenalinas“

Rugsėjo mėn. 23 d. Vilniuje Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacija (KOMAA) rengia devintąjį lietuviškos reklamos festivalį „ADrenalinas“, kurio metu trylikoje skirtingų kategorijų bus apdovanoti kūrybiškiausi reklamos kūrėjų darbai, bus išrinkta geriausia 2011 m. reklamos agentūra.

Festivalio metu daugiausiai taškų surinkusio darbo kūrėjams bus įteiktas „Grand Prix“, o taip pat pagerbtas „Metų klientas“.

Festivalyje, kaip ir praėjusiuose, visų kategorijų laimėtojams bus skirta po tris apdovanojimus: „Aukso strėlė“, „Sidabro strėlė“ ir „Bronzos strėlė“. Apdovanojimai bus įteikti šiose kategorijose: už geriausius išorinės reklamos, dizaino, interaktyvios reklamos sprendimus (banerius, internetines svetaines, virusines kampanijas), radijo reklamą, pavienę socialinę reklamą ir socialinės reklamos kampaniją, produktų, paslaugų reklamą spaudoje, produktų, paslaugų reklamą televizijoje ir kine, reklamos kampaniją, netradicinės reklamos sprendimus, geriausius vizualinius sprendimus spaudoje ir išorės reklamoje bei televizijoje, tiesioginę rinkodarą.

Festivalio „ADrenalinas“ tikslas – skatinti kūrybiškumą, sudaryti galimybes pasirodyti, tobulėti, palyginti savo ir kolegų darbus. Tai viena iš priemonių kelti reklamos agentūrų verslo prestižą.

Menų fabrike „LOFTAS“ rengiamam festivaliui pristatytus darbus vertins komisija, kurią sudarys reklamos profesionalai iš Lietuvos ir užsienio. Jau tapo tradicija, kad Lietuvos žiuri nariai renkami pagal praeitų metų apdovanojimų rezultatus – penkios daugiausiai taškų festivalio metu pelniusios agentūros deleguoja savo atstovą į žiuri komisiją.

Festivalio komisija:

Carl Le Blond, „Ogilvy“ grupės vykdantysis kūrybos vadovas ir festivalio „ADrenalinas” komisijos pirmininkas.
Lazlo Falvay, Y&R kūrybos direktorius, Budapeštas.
Madis Ots, „Vatson Wunderman“ kūrybos direktorius, Talinas.
Ruslan Prochakov, „Saatchi&Saatchi“ vykdantysis direktorius, Minskas.
Mariusz Pitura, JWT kūrybos direktorius, Varšuva.
Marius Zaveckas, VRS WPI Vilnius kūrybos direktorius, Vilnius.
Skomantas Janonis, DDB Vilnius tekstų autorius, Vilnius.
Mindaugas Juozapavičius, Adell Taivas Ogilvy tekstų autorius, Vilnius.
Rimantas Stanevičius, Milk kūrybos vadovas, Vilnius.
Marius Lukošius, Not Perfect kūrybos vadovas, Vilnius.

Dalyvauti kviečiami visi lietuviškos reklamos kūrėjai: agentūros ir privatūs asmenys. Konkursinei festivalio programai galima pateikti darbus, sukurtus ir viešai demonstruotus nuo 2010 m. gegužės 1 d. iki 2011 m. gegužės 1 d.

2010 m. lietuviškos reklamos festivalyje „ADrenalinas“ „Metų agentūra“ buvo išrinkta „Not Perfect“. „Metų klientu“ – festivalis „Satta Outside“. „Grand Prix“ prizą iškovojo agentūros „MILK“ darbas – „Aldaris“ alaus televizijos reklama „Ryga kraustosi“.
 

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai