Dope D.O.D. koncertas

Dope D.O.D. – repo trio tiesiai iš pragaro. Grupė, kurią sudaro Dopey Rotten, Skits Vicious ir Jay Reaper, atstovauja Nyderlandų hiphopo sceną. Grupę atpažinsi iš futuristiškų beat‘ų, skirtingų repo stilių ir revoliucionieriškų vaizdo klipų – tai tikras hardcorinis hiphopas.

Apie save Dope D.O.D.: „Mes esam virusas tavo kraujyje, mirtina piliulė, kurią nurijai, trauma tavo pasąmonėje, košmaras, kuris nuolatos sugrįžta, blogis, apie kurį tu nešneki, meilė, kurios niekada nepatyrei, kelionė, į kurią niekad neišvykai, spalva, kuri tave akina, atsakymas, kurio niekada negavai... Mes esame Dope D.O.D.“

Trijulė susibūrė Ghosttown (Groningen), tačiau jų šaknys yra itin internacionalios: nuo pat Afrikos iki Didžiosios Britanijos. Grupė tvirtina, kad jų muzika, kurioje gausu europietiškų elektronikos stilių elementų (dupstep, drum‘n‘bass), yra įkvėpta amerikietiško 90-tųjų hardcorinio hiphopo. Derinančią sąmojį tarp eilučių su karikatūriškai reiškiamu smurtu grupę galime vadinti tikra repo muzikos evoliucija.

Skits Vicious: „Mes turime vienodas vizijas, tik naudojame skirtingus repo stilius. Sudėję viską kartu mes ir gauname tai, kas sudaro Dope D.O.D. skambesį. Žinoma, mūsų kūrybą įkvepia tai, kas buvo kuriama prieš mus, tačiau mes nesistengiame tiesiog perdirbti to,kas jau seniai buvo sukurta. Orginalumas garsuose sugrąžina atgal į laikus, kai reperiai privalėjo turėti unikalų stilių, kad būtų gerbiami kaip rašytojai. Toks yra Dope D.O.D. vežantis principas. Statyti ant to, kas mums nuklojo kelią, tačiau išgauti visiškai naują stilių.“

Galbūt dėl neįtikėtinų beat‘ų, atvirų žodžių, skirtingų repo stilių kombinacijos, šiurkštaus skambesio ar ekscentriškų grupės narių Dope D.O.D. leidžia patirti kažką visiškai naujo hiphopo muzikoje.

2009 metais grupė pateko į Grote Prijs Van Nederlands finalą Amsterdame. Kitais metais Dope D.O.D. didžiąją dalį savo laiko praleido studijoje, įrašinėdami debiutinį albumą „Branded“, kartu su Sean Price ir Simon Roofless. Įrašę albumą, grupė pradėjo koncertuoti užsienyje. Tikrai nereiks ilgai laukti, kol jie atvyks ir nuvers sceną, esančią netoli tavęs!

Pasaulyje pripažinti dubstep talentai DOPE D.O.D. jau rugsėjo 24 dieną pristatys savo debiutinį albumą "Branded". Jie ir Gatvės lyga soundsystem, su Svaru ir DJ Mamania pasirūpins, kad šio vakaro nepamirštumėte dar ilgai!

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai