Alternatyvus kurortas „Satta Outside“

Alternatyvus kurortas - SATTA OUTSIDE `10
 
Rugpjūčio 13-15 d. Šventosios kurorte, apleistos vasaros estrados teritorijoje, kurią juosia upė, vyks 4-tasis alternatyvos festivalis „Satta Outside 2010“.
 
Likus 7 savaitėms iki renginio skelbiamas pagrindinis gyvai koncertuosiančių atlikėjų sąrašas.
 
Festivalyje pasirodys centrinės Kalifornijos undeground hip hop scenos lyderiu pristatomas MC Fashawn su prodiuseriu Exile prie patefonų.
 
Iš Anglijos su savo nauju albumu atvyksta labai sėkmingas  post-dubstep duetas „Mount Kimbie“, šiųmetinėje „Red Bull Music Academy“ atrastas italas Ad Bourke, dabartinėje savo kūryboje ieškantis naujų dubstep formų prodiuserių duetas iš Suomijos „Clouds“, taip pat jazz ir garage skambesį su dubstep bosais maišantis trio iš kaimyninės Lenkijos - kiRk.
 
Į „Satta Outside“ sugrįš ir atidesnei publikai jau pažįstamas genialusis šiuolaikinės muzikos kompozitorius iš Šveicarijos Dimlite. IDM breakcore kūrėjas iš Prancūzijos Subjex pildys griežtesnio skambesio muzikos programos dalį.
 
Įsimintinas praeitų metų svečių iš Rusijos Cut2kill pasirodymas šiemet virs jų įrašų kompanijos-kultūrinio susivienijimo „How2Make“ pristatymu festivalyje su gausiu Maskvos underground žvaigždžių paradu. Šventojoje pasirodys netrukus pirmąjį savo EP JAV išleisiantis DZA, per  Mondayjazz LIVE! vakarėlį Vilniuje sublizgėjęs Lapti, glitch romantikas Ol, eksperimentinės muzikos veteranu pristatomas Pixelord ir didžėjai Low Bob bei Algorythmik.
 
Naują albumą festivalyje pristatys ir lietuvių kolektyvas "Despotin Fam".Į festivalį sugrįžtantys vietiniai alternatyviosios scenos grandai FusedMARc pasirodys su Urban Strings Trio ir klausytojams pristatys visiškai naują audiovizualinį potyrį.
 
Festivalio organizatoriai su nekantrumu laukia naujų ir jaunų, bet jau spėjusių rimtų įrašų kompanijų dėmesį atkreipti lietuvių atlikėjų 11tigers ir Brokenchord pasirodymų. Tarp patvirtintų vietinių projektų yra ir reggea ritmu laisvą mintį nešantys Ministry of Echology kartu su MC Eazystyle.
 
Festivaliui išsikrausčius iš labai nedidelės erdvės Smiltynėje, šiemet daugiau erdvės įgyvendinti savo idėjas turės aplinkos dizaineriai, architektai ir šviesos menininkai. 
 
Kempingas bus atskirtas nuo pagrindinės scenos Šventosios upės vingiu. Į jį  be vargo šįkart tilps visi norintys.
 
„Satta Outside“ atlikėjų sąrašas dar bus gausiai pildomas gyvai grojančiais kolektyvais bei didžėjais iš Lietuvos ir užsienio. Šiuo metu nuo 60 iki 75 Lt. kainuojantys bilietai į festivalį nebrangs iki liepos 12 d. 
 
 
 
Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.
 
Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ pardavimų vadybininku Daliumi ([email protected], +370 685 05480).
 
Renginio vieta: Šventoji, Šventosios g. 27, Šventoji.
Renginio data: 2010 rugpjūčio 13-15 dienomis.
Renginio trukmė: 3 dienos.
Durys atidaromos: rugpjūčio 13 dieną, 12:00 val.
 
Bilietų kaina nuo:
 

Be kempingo - 60 Lt (paslaugos mokestis iki +3 Lt/bilietui imtinai; rezervacijos mokestis +5 Lt/bilietui, rezervuojant bilietus internetu ar trumpuoju numeriu ir atsiimant juos kasose).  

Su kempingu - 75 Lt (paslaugos mokestis iki +3 Lt/bilietui imtinai; rezervacijos mokestis +5 Lt/bilietui, rezervuojant bilietus internetu ar trumpuoju numeriu ir atsiimant juos kasose). 

Asmenys iki 18 metų įleidžiami tik su suaugusiųjų priežiūra!

Liepos 12 d. bilietai brangs!

Bilietas galioja trims festivalio dienoms. 

Nuolaidos (taikomos kasose):
NE.
 
Vaikai įleidžiami nemokamai:
iki 10 metų įleidžiami nemokamai (prie įėjimo būtina pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą).
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.
Renginio organizatorius VšĮ „Satta Outside“
Daugiau informacijos: www.sattaoutside.lt

Į festivalio teritoriją draudžiama įsivežti alkoholinius gėrimus, stiklinę tarą!
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai