Klube „G“ Marcus Schmidt ir Double C

Artėjant gražiausiam rudens mėnesiui į pabaigą, klubas “G” kviečia penktadienio naktį pasinerti į kitokio house muzikinę jūrą. Rugsėjo 23 dieną „G“ tuneliu žengs Vokietijos house scenos atstovai – Marcus Schmidt ir Double C.

Gintariniai kas?

Gintariniai akiniai. Taip, iš pirmo žvilgsnio keistai, vadinasi „G“ klube artėjanti naktis, kurios pavadinimu norėjosi pabrėžti, kad būna akimirkų, kuriose nėra jokios logikos, jokio racionalumo, tačiau būna įvairiausi jausmai ir keisčiausi pojūčiai. Ir tikrai dažnai prie to prisideda skambanti muzika. Šį kartą tai – house muzika, kuri paskandins po žeme esanti „G“ bunkerį neaprėpiamame house jausmingume, beribės erdvės konstrukcijose ir kiekvieną pakvies į skrydį house orlaiviu.

G klubas visam Vilniui ir jo svečiams pasiruošęs priminti apie išskirtinį ir kitokį house skambesį, todėl pirmosios „Gintarinių Akinių“ nakties pilotais taps, Vokietijoje keistuoliais vadinami, Marcus Schmidt ir Double C. O prie jų prisijungs ir dydžėjaus vieta dalinsis puikiai žinomi lietuvaičiai - Shn iš Min_For komandos, Denis Vaitkus ir Endie.

„Mes kuriame, mes grojame, mes tai mylime...“

Daugiau nei dešimtyje leidybinių kompanijų kataloguose palikę savo pėdsakus ir house muzikos pasaulį savo kūryba ir įvairiais remiksais papuošę, Marcus Schmidt ir Double C, yra turbūt mažiausiai apie save pasakojantys atlikėjai. „Nėra ką kalbėti, mes su Double C jau porą metų neatsiejami muzikiniai partneriai. Mes kuriame, mes grojame, mes tai mylime ir taip išreiškiame savo mintis. Jei būtume norėję pakalbėti - eitume į politiką“, – juokiasi Marcus Schmidt.

Nepaisant to, Marcus Schmidt gali didžiuotis ne tik plačia diskografija, bet ir jau penkerius metus Vokietijoje organizuojamu house muzikos festivaliu „Es schallt im Wald“ (liet. „Tai skamba miške“) ir jo paties daromais lazerių šou.

Marcus Schmidt ir Double C kuriamą ir pasirodymų metu dalinamą muziką patys atlikėjai prašo netalpinti į kokius nors apibrėžiančius rėmus. Pasak jų, nėra tokių rėmų, kuriuose tilptų naujasis house, susimaišantis su senąja house mokykla, kur viskas pasipuoštų subtiliais minimalistiniais muzikiniais štrichais ir galiausiai būtų apipilta meilės atnešta beprotybe. Tad kiekvienas gilaus house skambesio gerbėjas šį penktadienį galės paskęsti šokių aikštelėje su vokišku house.

Na, o šeštadieni į „G“ vėl įsiverš r‘n‘b ir hip-hop gerbėjų minia, kuri įsilies į „Taste It!” vakarėlių seriją. Praėjusį savaitgalį susilaukęs beveik 800 lankytojų „G“, vėl yra pasiruošęs užšaldytais kokteilių ledais atgaivinti kiekvieną besidžiaugianti savaitgalio šokiais.

Laikas.lt

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai