HAPPYENDLESS ir NOVAK 3D pasirodymas

LOFTAS žengia į naujų pojūčių galimybes vakarėlių metu. O tu jas patirti gali nemokamai!!!!

Tokioje dimensijoje LOFTAS išsipildys pirmą kartą. 3D projekcijos ant sienų ir lubų bei grupių pasirodymų metu – visa tai bus galima stebėti specialių akinių pagalba, kuriuos gaus kiekvienas atvykęs į menų fabriką gruodžio 3 d..

Scenoje net dvi 3D pasirodymus praktikuojančios grupės – lietuviai HAPPYENDLESS ir NOVAK 3D DISCO iš Didžiosios Britanijos.

Pastarieji 3D audiovizualinius pasirodymus rengia jau nuo 2006 m. ir yra atgroję tokius festivalius kaip “Glastonbury”, “Sziget”, “Oxygen”, “Big Chill” ir kt. Abejingų jie nepalieka: trypia kojos, o akys mato žodžiais nenupasakojamus vaizdus.

“Koncerto formulė paprasta, tačiau įspūdis neeilinis. LOFTAS 3D kels stogą į neaprėpiamus tolius”, – teigia menų fabriko programa besirūpinantis Viktoras Diawara.

NOVAK 3D DISCO intensyviai dirba ties savo pasirodymų vaizdu. Pastarasis lankytojus dažniausiai neretai tiesiog pribloškia, tačiau ir muzika šiems penkiems britams yra lygiai taip pat svarbi.

Dirbę su tokiais muzikoje sunkiasvoriais vardais kaip KRAFTWERK, Calvin Harris, THE CHEMICAL BROTHERS, APHEX TWIN ir kt., “novakai” įgijo daugybę patirties ir dabar veda atmintyje ilgam išliekančius 3D vakarėlius.

Jų grojamoje muzikoje persipina hip hopo, house, dubstep ir disco elementai. Taip pat jai netrūksta ir kičinių klasikinės muzikos įplaukimų. NOVAK 3D DISCO DJ ir VJ pasirodymai susilaukia tūkstantinių ir pašėlusių minių. Tokios jie tikisi ir LOFTE.

Kai kas jau yra matę ir HAPPYENDLESS pasirodymą per 3D akinius, tačiau jis vyko kino teatre. Šįkart ir šie vyrukai pasistengs, kad niekam nė nekiltų mintis prisėsti. 3D diskoteka tęsis iki paryčių. Ją pradės George Simonz ir pabaigs DJ Mamania.

3D vakarėlis – tai ne tas pats, kas žiūrėti trimatį filmą.

3 kartus distiliuotas airiškas viskis JAMESON visa tai tau suteikia progą pamatyti nemokamai.

- Tereikia "JAMESON 3D PARTY" Feisbuko profilyje pažymėti DALYVAUSIU.

- Tai reikia padaryti iki gruodžio 3 d. iki 3 val. dienos.

- Į LOFTĄ pagal sąrašą reikia ateiti iki 23 val., po 23 val. - 20 Lt.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai