Maskaradas „Regeneration 2011“

Vienintelį kartą metuose, naktimis, kai žvėrys kalba žmonių kalba, „Tundros" festivalio organizatoriai - „Techstylism“ ir „Tranceformers“ – užkuria elektroninės muzikos renginį „REGENERATION 2011“ net per 3 miestus!

Jau šeštus metus vyksiantis REGENERATION šiemet bus masyvus! Vilnius, Kaunas ir Utena sulauks didžiulių atsinaujinimo maskaradų! Kaunas ir Utena - gruodžio 25 d. stambiose, o Vilnius gruodžio 30 d. – ypatingose, alternatyviose erdvėse!


Gruodžio 25 d. Kaune Laisvės alėjoje esančiuose meno namuose „Kanklės“ bei Utenoje „Šaulių namuose“ įsikurs trankus „Riaumojančių Žvėrių Urvas“, kuriame skambės laužytas techno, post dubstep, drum'n'bass, tikras electro, techno, acid bei „Nakties Šešėlių Užuovėjos" erdvė su kino teatru ir ambient, minimal techno, beats stiliaus muzika, taip pat gyvais pasirodymais. Kauno „Kanklėse" prisidės ir trečioji - „Šuoliuojančių Ežiukų Pašvaistės“ erdvė pastogėjė su psy-trance.

Vilniuje REGENERATION maskaradas vyks dieną prieš Naujuosius – gruodžio 30 d. Renginys vyks išties daugeliu prasmių alternatyvioje lokacijoje – Gedimino prospekto rūsiuose, esančiuose patalpose šalia Katedros. Juose įsikurs „Gyvūnų Šėlsmo Požemis“ ir „Plėšrių Žvėrelių Slėptuvės“ erdvės. Tikslią vietą sužinosit sekdami informaciją čia ir Facebook'e.

Kalėdinėje ir priešnaujametinėje žmonių balsais kalbančių gyvūnų šventėje per tris miestus gros keturiasdešimt dj'ų ir gyvų atlikėjų iš Lietuvos ir užsienio. Geidžiamiausias techno muzikos dj iš Rygos Gesta, žemų dažnių pulsacijomis alsuojančių dubstep garsų korifėjus iš Estijos L-OW ir jo projektas „1DERL&", psy-trance muzikos patriarchas  rusas Dissociactive, garsiausio Lietuvos techno muzikos projekto „Techstylism“ nariai Daimon, Pagalve, Moon Disco bei Hallucin, drum'n'bass vėliavnešys Intakz, tik gyvais instrumentais acid house vyniojantis Assassid, „Golden Parazyth" narių projektas „Profiles", sunkaus drum'n'bass žvėris ST, paslaptingasis half step intelektualas S13, džiunglių liūtas Cr-edit ir daugelis kitų.

Visų žvėrelių džiaugsmui renginius puoš jau seniai išskirtiniu „Techstylism“ ir „Tranceformers“ organizuojamų renginių bruožu tapusios dekoracijos. Jas ruoš „Psychedelic Landscape Cowboys“, „Tranceformers FX“ bei „Techstylism“.

Kino teatras demonstruos kolekcinius, su žvėriška tematika susijusius šedevrus, video menininkai sintezuos vaizdo projekcijas, vyks specialūs pasirodymai, ugnies žongliravimo šou, veiks barai bei skanėstų parduotuvėlės.

REGENERATION yra energingas, linksmas ir šviesus. Bei magiškas! Tas naktis gyvūnai kalbės! O atvykimas su mūsų mažuosius Žemės brolius imituojančia apranga, kaukėmis arba makiažu suteiks žvėriškai gerą nuolaidą!

Nuoroda į specialiai „REGENERATION 2011” sukurtą video klipą:

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai