SunSay LIVE / Ukraina - Naujo albumo pristatymas

SUNSAY (LIVE) / Ukraina

Muzikos virtuozas, perfekcionistas iki siūlių jūsų klausomiems garsams, buvusios Ukrainos grupės "5'nizza" narys SunSay grįžta į Vilnių.

Praeitą vasarą lankęsis Lietuvos sostinėje atlikėjas vėl atvyksta, tik šįkart su kiek pakeista muzikine programa.
Pagrindinė misija - pristatyti savo naują albumą "Lengvai" ("Легко").

"Kol visi žmonės atostogų metu paprastai mėgaujasi šilta saule ir jūros ošimu, inspiruotas šių veiksnių sėdau prie trečiojo studijinio albumo. Tai buvo darbas virtęs malonumu. Džiaugiuosi, jog prie bendro projekto prisidėjo tokie atlikėjai kaip lietuvos auksabalsė atstovė Alina Orlova bei John Forte (prodiuseris ir atlikėjas iš Bruklino, drauge dirbęs su "Fugees", "Black Eyed Peas" ir pačiu Maiklu Džeksonu)", teigia pats SunSay.

Albumas dvelkia lengvu bei neįpareigojančiu 60-ųjų ir 70-ųjų skambesiu. Taip pat pažadama pažerti publikai puikiai žinomų klasikinių "5'nizza" kūrinių. Bet juk muzika geriau kalba už bet kokius jos epitetus, todėl turi tai pamatyti ir išgirsti!

http://sunsay.name/about/
http://www.youtube.com/watch?v=F3E7sQS_0l4


SHIDLAS (LIVE) / Lietuva
Klaipėdietiškų pozityvių bangų apgaubtas Shidlas žinomas kaip reggae ir hiphopo muzikos kūrėjas. 2007 atlikėjas išleidžia debiutinį albumą „Vėliavos įpareigotas reggae“, o dar po ketverių metų sugrįžta su nauju pilnaverčiu produktu „Saliami postmodern“. Shidlo dainų tekstų tematikos diapazonas yra platus, todėl kad suprastum, ką jis nori pasakyti, gali prireikti dar smarkiau įtempti ausis. Renginyje muzikantas pasirodys su gyva grupe: bosistu Povilu, būgnininku Jonu ir akordeonistu Romu. Šia sudėtimi grojanti grupė elektroninį skambesį įrašuose turinčias Shidlo dainas paverčia į nuotaikingą folk reggae nuotykį su humoristiniais nukrypimais ir vinguriuojančiais akordeono solo.

http://www.youtube.com/watch?v=RkrA_O__NwI


DJ Mille King Island (gyvas DJ pasirodymas) / Čilė
Tolimąją Čilę kuriam laikui apleidęs didžėjus, prodiuseris, garso sistemų vedlys bei dizaineris nepaliko su savimi įgyto tėvynės prieskonio. Kol kas reziduojantis Švedijoje, atlikėjas sutiko pasidalinti savo solidžios vinilų kolekcijos garsais Vilniuje. Jau nuo 80-ųjų besidomintis grojama muzika sukaupė nemenką patirtį, netrukus paskleidęs ją Europoje. Nuo 1996 metų įkuria muzikinę kompaniją "King Island" ir pradeda savo veiklą Čilėje, Švedijoje, Britanijoje bei Lietuvoje. Didžėjus tikina nenuvilsiąs nei vieno klausytojo savo reggae bei reggae dancehall perliukais.

http://soundcloud.com/mille-1

E-roott (Groove Tribe) / Lietuva
Reggae muzikos meistras didžėjus. Lietuvos didžėjų kultūros pasididžiavimas. Tikras senų tradicijų sekėjas, vis dar grojantis tik iš vinilinių plokštelių. Sukaupęs nemenką diskografiją, žada nupūsti dulkes net nuo netikėčiausių turimų įrašų. Bemaž bet koks reggae prieskonio vakarėlis nepraeina be šio vinilų meistro pasirodymo.

http://www.mixcloud.com/eroott/Renginio organizatoriai: Soundboys.lt
http://www.facebook.com/soundboys


Bilietų kaina nuo 35 Lt
VIP 100 Lt.
N-18.
Organizatoriai pasilieka sau teise, keisti renginio informacija ir neileist nepageidaujamu asmenu.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai