Tuborg Loftas Live: Jamie Woon (UK)

„Loftas“ pasinaudojo kone iš dangaus nukritusia proga į Lietuvą atsivežti vieną sėkmingiausių muzikantų šiuo metu - r’n’b, soulo ir modernaus dubstep muzikos atlikėją, dainų kūrėją JAMIE WOON.

„Jis yra „ant bangos“ visame pasaulyje dabar. Ne anksčiau ir ne vėliau. Todėl labai džiaugiuosi, kad atsirado kone nereali galimybė Jamie Woon į Lietuvą pakviesti būtent dabar“, – sako Viktoras Diawara, menų fabriko direktorius, sumanęs surengti šį per visą „Lofto“ istoriją romantiškiausią koncertą.

Tai bus viena iš retų progų pamatyti atlikėjo muzikinį šou Rytų Europoje bent jau artimiausią pusmetį.

DAUGIAU APIE JAMIE WOON

28-erių Jamie Woon yra vienas iš tų atlikėjų, kuriam buvo lemta turėti tik vieną kelią – muzikinį.

Jis užaugo su mama, kuri daugybę metų dirbo pritariančiąja vokaliste Björk, Michaelo Jacksono, Kylie Minogue ir daugelio kitų dainininkų muzikiniuose šou.

Pats Jamie baigė prestižinę Londono muzikos mokyklą „BRIT“ panašiu metu kaip ir Amy Winehouse. Pastarosios pasirodymus jis vėliau yra ne kartą apšildęs.

2011 m. atėjo ir pačio Jamie Woon šlovės laikas. Būtent tada vieni įtakingiausių muzikinių naujokų „gaudytojai“ – „BBC Sound of 2011“ – metų geriausiųjų tope Jamie Woon „iššovė“ į populiariausių atlikėjų gretas.

Netrukus po to dainininkas savo dainų ir vaizdo klipų perklausas skaičiavo milijonais.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai