Koncertų Šiauliuose, Klaipėdoje ir Kaune THE BEATLES REVIVAL bilietai - perpus pigiau!

Jie atėjo ir pakeitė muzikos pasaulį visiems laikams. Fenomenas, naujai prikėlęs rokenrolą, atgaivinęs gitarų skambesį, buvo žymiausias pasaulyje ketvertas - grupė „The Beatles“. Jų dainas dainuoja visos kartos, visame pasaulyje. Ko gero, jau mokykloje pradeda skambėti tokios dainos, kaip „Yesterday“, „Let it be“, „Help “, „Love me do“ ir mus lydi visą gyvenimą.

Švari, teisinga ir tikra muzika skambės čekų grupės „The Beatles Revival“ koncerte, tai duoklė visų laikų fantastiškiausiai ir finansiškai sėkmingiausiai grupei pasaulyje - „The Beatles“. Tikrojo šauniojo ketverto
jau neišvysime, tačiau stebėdami „The Beatles Revival“ šou, galime drąsiai pajusti autentiškumą ir atsidurti 1960 metuose. Atlikėjai tobulai atkuria unikalius vaizdus iš „The Beatles“ pasirodymų.

„The Beatles Revival“ pripažino net „The Beatles“ gimtinė – Liverpool, Anglija, - šios grupės koncertas buvo gyvai transliuojamas per BBC radiją, nei vienai, net pačių britų, grupei, atliekančiai legendines dainas, to pasiekti iki šiol nepavyko.

„The Beatles Revival“ nuo 1996 metų jau spėjo surengti daugiau nei 1700 sėkmingų koncertų (šiemet jau pasirodė 160 kartų) Čekijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Slovakijoje, Argetinoje ir kitur.

Grupės išskirtinumas - tikslus originalių „The Beatles“ dainų atkūrimas – pradedant išvaizda, apranga: juodų kostiumų, su kuriais „bitlai“ pasirodė 1962-1964 m. identiškos kopijos, 1963-1965m pilkųjų kostiumų ar 8-ojo „The Beatles“ albumo „Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band“ uniformų kopijos.
Net ir muzikos instrumentai bei scenos įranga iš garsiojo ketverto laikų: Solo gitara Rickenbacker 360 Fireglow, ritmo gitara Rickenbacker 350 Liverpool, bosinė gitara Hofner Violin Bass, autentiški Ludwig būgnai, garso kolonėlės VOX AC30, VOX AC100 + T100.

„The Beatles Revival“ identiškai atkartoja netgi judesius. Nėra nė menkiausio neatitikimo, visos smulkmenos, net tokios, kaip batai, yra akcentai, dar kartą įrodantys identišką atkartojimą. Net tikrasis ilgametis grupės „The Beatles“ sekretorius Alistair Taylor, stebėdamas „The Beatles Revival“ pasirodymą, kartais užsimiršdavo, jog scenoje - vaidyba. Grupė gali įtikinti kiekvieną, neabejojam prie to nemažai prisidejo ir žmonės, dirbantys su „The Beatles Revival“ – tai pirmasis „The Beatles“ menedžeris Alain Williams, „The Beatles“ sekretorius Alistair Taylor, „The Beatles“ propaguotojas Vokietijoje Horst Fascher. Šie žmonės maudėsi kartu su grupe „The Beatles“ jų šlovės spinduliuose 1960m.

Tik Skubėk.lt  galite įsigyti bilietus į THE BEATLES REVIVAL koncertus Šiauliuose, Klaipėdoje ir Kaune vos už 29 litus! Vietų skaičius labai ribotas!

Daugiau apie pasiūlymą rasite Skubek.lt.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai