Satta Outside 2012

Naujuosius metus „Satta Outside“ komanda pradeda užtikrintomis žiniomis ir naujienomis iš Šventosios kurorto. Alternatyvą muzikoje ir mene pristatantis festivalis prie Baltijos jūros šiemet rugpjūčio 10-12 dienomis įvyks jau šeštą kartą, šis faktas pažymimas ir festivalio bilietų prekybos pradžia.

Esminiais tarp šimtų penktojo „Satta Outside“ suvažiavimo akcentų tapo istorinis „Despotin Fam“ orkestro pasirodymas, Reivo muziejus, oro linijų klaidas kolegų pagalba ištaisęs Ghostpoet, dvigubai ilgesnę nei planuota psichozę padovanojęs The Gaslamp Killer, smėliu ir saule dvi paras gyvenusi paplūdimio scena ir daugybė kitų dalykų, kurių suplanuoti ar numatyti nebuvo įmanoma.
 
Prisimenant ankstesnius metus, įkurtuves Šventojoje ir siurrealistinius nuotykius Smiltynės jachtklube tampa aišku, kad kiekvienas „Satta Outside“, kurio dalyviai jau seniai skaičiuojami tūkstančiais, savaip rekordinis, geriausias, įsimintiniausias ir skambiausias. Ateinančią vasarą Šventosios estradoje ir jos prieigose ir vėl vyks tai, ko iki šiol niekas nėra patyręs, ypač vadovėliuose.
 
Atkakliausi alternatyvaus kurorto „Satta Outside“ poilsiautojai kelialapiu į Šventąją gali pasirūpinti jau dabar ir taip pasižymėti pirmą raudoną pliusą esminių 2012-ųjų renginių kalendoriuje. Išankstiniai viso rugpjūčio 10 – 12 dienomis įvyksiančio savaitgalio bilietai su vieta palapinių miestelyje 75 Lt (30 Lt bilieto kaina, 20 Lt kempingo mokestis ir 25 Lt infrastruktūros mokestis) ar be jos 55 Lt ( 30 Lt bilieto kaina ir 25 Lt infrastruktūros mokestis) parduodami visose „Tiketa“ kasose ir internetu. Taupieji, sukluskite - mažiausia įmanoma kelialapio kaina pakils po pirmojo pardavimų mėnesio.
 

 
Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.
 
Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. ([email protected], +370 685 05480).
 
Asmenys iki 18 metų įleidžiami tik su suaugusiųjų priežiūra!
 
Renginio vieta: Šventosios vasaros estrada, Šventosios g. 27, Šventoji.
Renginio data: 2012 rugpjūčio 10-12 dienomis.
Renginio trukmė: 72 val.
Durys atidaromos: rugpjūčio 10 dieną, 12:00 val.
 
Bilietai brangs!
 
Bilietas galioja trims festivalio dienoms. 
 
Nuolaidos (taikomos kasose):
NE.
 
Vaikai įleidžiami nemokamai:
iki 10 metų įleidžiami nemokamai (prie įėjimo būtina pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą).
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: tik su neprofesionalia įranga.
Renginio organizatorius Satta
Daugiau informacijos: www.sattaoutside.lt

Į festivalio teritoriją draudžiama įsivežti alkoholinius gėrimus, stiklinę tarą!

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai