Renginys „Vilties žiedas“

Balandžio 28 dieną, šeštadienį, 18 val. Vilniuje, viešbutyje „Radisson Blu Lietuva“ ketvirtą kartą žydės „Vilties žiedas“ – labdaringas vakaras su meno kūrinių aukcionu. Vakaro metu surinktos lėšos bus skirtos krūties vėžio diagnostikos priemonėms.

Renginį organizuoja Tarptautinė moterų asociacija Vilniuje (International Women’s Association of Vilnius) kartu su „Roche Lietuva“. Jau antrus metus jį remia „Avon“ bei „Biuro pasaulis“.

„Vilties žiedo“ renginyje pasirodys „Eglės Špokaitės baleto mokyklos“ jaunosios balerinos. „Nemažai kalbame su mokinėmis, koks tai renginys, kam jis skirtas, kad kiekvienas prisideda tuo, kuo gali, – džiaugiasi renginio globėja primabalerina Eglė Špokaitė. – Gera matyti nuoširdumu švytinčias mergaičių akis, kai jos savo mamoms sako: „Ir mes savo šokiu prisidedame prie gerų darbų“.

Renginio metu vyksiančiam meno dirbinių aukcionui savo darbų padovanojo žinomi menininkai ir kūrėjai: Raimondas Savickas, Aušra Chlevickaitė, Tauras Blaževičius, Aušra Bernotavičė, Vilija Sabunkaitė-Poškienė, Laura Dailidėnienė, Daina Maslauskaitė, Indrė Stulgaitė-Kriukienė, Aloyzas Janulis, Dzintars Belogrudovs, Iveta Semjonova, Vita Radzina, Susan Haftel, Svetlana Mckay, Miranda Konstantinidou.

Asociacijos narė, Didžiosios Britanijos ambasadoriaus Lietuvoje žmona, p. Sarah Hunt sako, kad skirdama jėgų ir laiko labdarai ji parodo, kas jai gyvenime iš tiesų yra svarbu. „Labdaringa veikla, jos tradicijų puoselėjimas yra tiesioginis žmogaus vertybių atspindys, – sako p. S. Hunt. – Be to, tokia veikla keičia ne tik gaunančiųjų, bet duodančiųjų gyvenimus“.

Visi renginio metu surinkti pinigai bus skirti stulpelinėms biopsinėms adatoms ir krūties žymekliams pirkti. Šios, ankstyvą krūties vėžio diagnozavimą palengvinančios priemonės, bus padovanotos Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių onkologinėms ligoninėms.

Anksti diagnozavus krūties vėžį, prognozės daugeliu atveju būna teigiamos, o gydymas sėkmingas. „Pati buvau skaudžiai paliesta šios ligos, tad žinau, kaip nepaprastai svarbu laiku ją diagnozuoti, – pasakoja Vokietijos ambasadoriaus Lietuvoje sutuoktinė p. Sylvi Muelmenstaedt. – Šiuo renginiu norime atkreipti dėmesį į krūties vėžio pavojų bei priminti moterims, kad sveikatą reikia tikrintis nuolat“.

Renginio programa rasite čia.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai