H. Ibseno „Visuomenės priešas“. Rež. J. Vaitkus

HENRIK IBSEN
 
VISUOMENĖS PRIEŠAS
 
Premjera – 2011 m. lapkričio 11 d.
 
Režisierius – Jonas VAITKUS
Scenografė – Jūratė PAULĖKAITĖ
Videomenininkas – Ville HYVÖNEN
Kompozitorė – Raminta ŠERKŠNYTĖ
Kostiumų dailininkė – Jolanta RIMKUTĖ
 
Vaidina:
 
Dainius GAVENONIS, Viktorija KUODYTĖ, Milda ŠTAKĖNAITĖ, Gabrielė MALINAUSKAITĖ, Dainius JANKAUSKAS, Julius PAŠKEVIČIUS, Vytautas ANUŽIS, Juozas BUDRAITIS, Martynas NEDZINSKAS, Remigijus BUČIUS, Rimantas BAGDZEVIČIUS, Eglė ŠPOKAITĖ
 
Jonas Vaitkus: „Skaitant prieš pusantro šimtmečio H. Ibseno sukurtą dramą, atspindinčią to laikotarpio skaudulių spektrą, kyla žmogiškas noras jį gretinti ir lyginti su šiandienos negandomis. Noromis nenoromis tenka pripažinti, kad šiandien karščiuojančių žaizdų ne tik ne sumažėjo, bet tik grėsmingai padaugėjo. O dar praėjusio amžiaus pradžioje egzistavusios problemos šiandien niekur nedingo, priešingai – pavojingai įsišaknijo. Todėl norėdami susivokti savo nelengvoje dabartyje turime vėl ir vėl grįžti praeitin. Tokie apmąstymai būtini, kad galėtume veikti kaip sąmoningi ir atsakingi žmonės, o ne kokio nors zoologijos sodo gyventojai, laukiantys, kad kas nors paleistų į laisvę ar vėl suvarytų į narvą.“
 
Kodėl visuomenę reformuoti pasišovę idealistai tampa jos priešais? Kas priverčia savo šalies patriotą iš nevilties sušukti – „tegu žlunga visas kraštas, tegu būna sunaikinta visa ši tauta“!?
 
Režisierius Jonas Vaitkus, subūręs stiprų skirtingų kartų aktorių ansamblį, kurs provokuojantį teatro ir gyvo vaizdo reginį, kurio dalyviais taps ne tik salėje, bet ir scenoje atsidursianti publika. Šio pastatymo, neatpažįstamai transformuosiančio Lietuvos nacionalinio dramos teatro Didžiąją salę, komandoje greta lietuvių kūrėjų dirba vienas originaliausių Skandinavijos vaizdo menininkų Ville MJ Hyvönen. Taline gyvenantis suomių audiovizualinio meno kūrėjas dirba teatre ir medijų meno srityje Suomijoje, Belgijoje, Estijoje ir jau Lietuvoje. Be to, jis yra vienas iš suomių režisieriaus Kristiano Smedso vadovaujamos trupės „Smeds Ensemble“ įkūrėjų ir didžiausio Skandinavijoje elektroninės muzikos festivalio „Pixelache“ pradininkų ir organizatorių.
 
Bilietai parduodami nuo parterio 3 eilės.
 
Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.
 
Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. ([email protected] , +370 685 05480).  
 
Vaikai iki 14 m. neįleidžiami.
 
Renginio vieta: Lietuvos nacionalinis dramos teatras, didžioji salė, Gedimino pr. 4, Vilnius.
Renginio data:
2012 balandžio 10 diena, 18:30 val.
2012 gegužės 20 diena, 18:30 val.
Renginio trukmė: 3 val. 30 min., 1 pertrauka.
Durys atidaromos: 1 val. prieš renginį. 

10 litų bilietams RIBOTAS MATOMUMAS IR GIRDIMUMAS, NUOLAIDOS NETAIKOMOS.
 
 
Nepateikusieji pažymėjimų bilietui su nuolaida į teatrą neįleidžiami, o pinigai už bilietus negrąžinami.
 
Vaikai įleidžiami nemokamai:
NE.
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE. 
Renginio organizatorius Lietuvos nacionalinis dramos teatras
Daugiau informacijos: www.teatras.lt 
 
Į renginio vietą draudžiama įsinešti: Maisto produktų, gėrimų, filmavimo ir fotografavimo kamerų.
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai