Į kitą Neries krantą šeštadienį kvies „Muzikos evoliucija“

Į kitą Neries krantą šeštadienį kvies „Muzikos evoliucija“

Jei šeštadienį sostinės centre kelią pastos per daug gitarų, o žvilgsnis netilps ankštame „Gatvės muzikos dienos“ žemėlapyje, vilniečiai kviečiami prisiminti, kad yra ir kitas Neries krantas. Jame irgi skambės muzika, tik ne gatvėje, o stalo futbolo klube „foosin“ ir jo terasoje. Draugai iš Baltarusijos, studijuojantys Europos humanitariniame universitete, čia organizuoja pastarųjų dešimtmečių muzikos istorijai skirtą renginį „Muzikos evoliucija“, užtruksiantį net pusę paros.

Nuo penktos popiet „foosin“ terasoje funk, reggae, lo-fi, garage garsais dalinsis Fingalick, Mark Splinter, Jacques Gaspard Biberkopf ir kiti didžėjai, kuriems smuiku, gitara ar savo balsu pritars multitalentas Arif. Sutemus judesys persikels į vidų. Čia tropical, ghetto ar future bass, beats, dancehall ir kitas aštrias šokių natas dėlios Ophex, DoDo Mundo, Komža ir Pranciškus, Genn Bo ir Souldatov bei Style Mistake. Paryčiui planuojamas ir masinis bendras visų „Muzikos evoliucijos“ lektorių pasirodymas už pulto.

Stalo futbolo klubas „foosin“ nuo 2010-ųjų veikia „Ūkio banko teatro arenos“ galinėje pusėje ir su ja dalinasi adresu Olimpiečių g. 3. Sporto šakos entuziastai ir melomanai čia laukiami kasdien, ypač – šį šeštadienį, gegužės 19-ą. „Muzikos evoliucija“ startuoja 17 val.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai