Elektroninės muzikos vakarai „Debesis Nr. 9“

Birželio 17 d. Kaune, „Ryšių kiemelyje 837“, startuoja kas savaitinis debesų skaičiuotojų susibūrimas pavadinimu „Debesis nr. 9“. Ši nemokama sekmadieninė sueiga skirta gilios elektroninės muzikos mylėtojams.

Pirmajame vakarėlyje pasirodys laužytų ritmų atstovas BROKENCHORD. Pirmąjį savo įrašą „EP Bluestar“ BROKENCHORD išleido būdamas vos 17-os britų kompanijoje „Black acre“, o praėjusią vasarą jis sukūrė remiksą RADIOHEAD kūriniui „Give up the ghost“. Šiuo metu BROKENCHORD dirba su savo debiutiniu albumu, kurio kūriniais pasidalins su debesų skaičiuotojais. 

Prie dalyvių sąrašo prisijungė Lietuvos eksperimentinės šokių muzikos pažiba IJO su festivaliuose "išsupta" Ambient, IDM gyva programa. 

Prie bene žymiausių lietuvių laužytų ritmų scenoje jungsis hiphopo tradicijų puoselėtojas ALKO su specialia sekmadieniška Beats ir Jazzy Hiphop selekcija. Tuo tarpu Bass, House ir Techno muzikos debesis leis renginio šeimininkai - ROADSMAN ir PAKAS.

kiemelio lankytojai debesis skaičiuos su UMIKO. Laužytą elektroniką su originaliu dainavimu derinanti atlikėja yra žinoma kaip jau nebeegzistuojančios grupės „Magic Mushrooms“ vokalistė. Prie muzikinio debesų ganymo taip pat prisijungs PAKAS ir GVIDAS iš „Partyzanų“.

Antrajį savaitgalį, birželio 24 d., Ryšių kiemelio lankytojai debesis skaičiuos su UMIKO (http://soundcloud.com/umiko ). Ši laužytą elektroniką su originaliu dainavimu derinanti atlikėja yra žinoma kaip jau nebeegzistuojančios grupės „Magic Mushrooms“ vokalistė. Prie muzikinio debesų ganymo taip pat prisijungs žymiausias laužytų ritmų meistras Lietuvoje - INTAKZ, iniciatyvos autoriai ROADSMAN ir PAKAS bei MOUNTAK.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai