Jūros šventės DŪZGĖ HOP

Praleidus puikų laiką šurmulingai linksmose Jūros šventės gatvėse, Švyturio menų dokas kviečia visus klaipėdiečius ir miesto svečius pratęsti linksmybes Hip Hopo ir Bass ritmu. Visą naktį iki pat paryčių, Jus judėti privers tikri šios kultūros specialistai iš Vilniaus, Kauno ir, žinoma, Klaipėdos. Pirmą kartą Klaipėdoje, kartu su įspūdingomis vizualizacijomis, gyvai stogus kilnos naujas Mc Messiah projektas „o!“. Plokšteles suks Dj Alko, Swix, Name, Jacques Gaspard Biberkopf ir Brolis, Klaipėdos kraštą atstovaus Kalpak ir Eighty – Eight. 

Live:
 
Projektas „o!“ 
Pirmą kartą Klaipėdoje. Pirmą kartą su vizualizacijomis. Mesijaus (MC Messiah) ir Jacques Gaspard Biberkopf  post-klubinės muzikos ir dekonstruoto repo projektas su ypatingomis Astos Ostrovskajos vizualizacijomis. Čia jungiasi repo ir poezijos, ’90 reivo, industrinės ir žemųjų dažnių muzikos estetika. Ekrane jungiasi Vilniaus užkaboriai ir GTA landšaftai. Nors abu atlikėjai jau yra išleidę po LP, bendras projektas „o!“ - visiškai naujas.
MC Messiah --- tekstai 
Jacques Gaspard Biberkopf --- muzika
Asta Ostrovskaja --- vizualizacijos
 
DJ‘s:
Alko kaip Hip - Hop‘o didžėjus, stengiasi padaryti viską kas geriausia ir parodyti viešai visus teisingus dalykus, neturi reikšmės, jei tai vyraujantis mastymas ar gilus underground‘as, tai turi būti tikra ir teigiama. Nuo 2007 metų Lietuvai pristatė didžiausias hip hopo muzikos žvaigždes, tokias kaip Cunninlinguists, Dead Prez, A State Of Mind, Dj Vadim & Yarah Bravo. 2011 metais kartu su DJ Swix, tapo DJ projekto „The Loop Brothers“ dueto nariu. 
 
DJ Swix - senųjų hip-hopo tradicijų įkvėptas grojikas iš sostinės. Ne vienerius metus sukantis vinilines plokšteles diskžokėjas visad paruošia funk muzikos garsais pagardintą hip-hopą. Grodamas duete The Loop Brothers, niekad nevengia iššūkių ir kiekvienas pasirodymas visada ruošiamas su nauja kūrinių selekcija. What is the DJ if he can't scratch?
 
DJ Name atstovas iš Kauno groja Hip Hop, Rap, RnB, kitaip tariant groja viską kas siejasi su Urban kultūra. Per šešerius veiklos metus, savo talentą šioje srityje, kartu su įvairiais Dj, yra parodęs įvairiuose renginiuose, vakarėliuose ir gatvės šokių konkursuose.
 
Klaipėdiečiai Kalpak ir Eighty – Eight senojo ir naujojo repo atstovai, kurie tikrai išjudina visą publiką Hip-Hop, Funk, Glitch-Hop, Grime, Beats, Ghetto Funk, Dub, Reggae muzikos prieskoniais.
 
Brolis yra vienas įdomiausių lietuvių bytmeikerių, kurių ši šalis, o ypač Vilnius, turi labai daug ir labai stiprių. Didžiuodamiesi ir džiaugdamiesi dalinamės žinia, kad Brolis, pateiks tikrai neeilinę Bass muzikos dozę kartu su Jacques Gaspard Biberkopf, kuris yra vaikščiojanti muzikos biblioteka ir enciklopedija, kurioje dera du talentai, tai atlikėjo ir to, kuris apie muziką kalba. 
 
Susitikime visi Švyturio menų doko – Orlen land vasaros terasoje ant marių kranto rugpjūčio 4 d. 23 val. Dūzgėsime iki paryčių hip hop‘o ir bass ritmu!
 
BILIETAI: TIKETOJE ARBA INTERNETU: https://www.tiketa.lt/juros_sventes_duzge_hop_35500
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai