„Humoro klubas“ Vilniuje – papildomas šou

Lapkričio 8 dieną, ketvirtadienį, papildomą pasirodymą Vilniuje, „New York“ klube surengs sunkiojo lietuviško humoro apologetai – „Humoro klubo“ vaikinai. Į pirmąjį Vilniuje surengtą pasirodymą bilietai baigėsi per 12 dienų, todėl nuspręsta pakartoti. Kas jiems, jauniems?

„Labai gerai, kad vyks antrasis „Humoro klubo“ pasirodymas Vilniuje, nes į pirmąjį taip ir nespėjau nusipirkti bilietų, o juoktis mėgstu,“ – agonijos neslėpė nenorėjęs prisistatyti žiūrovas.

Tik pristatyta naujoji „Humoro klubo“ programa „Kol dar nenutilo mano čigoniška gitara...“ sulaukė susidomėjimo ir įvertinimų iš daugybės žymių žmonių. Štai ką apie ją kalba Lietuvos įžymybės:

„LOL, vos kelnių neprimyžau,“ – dukart Olimpinis čempionas Virgilijus Alekna.

„Nesubtilus humoras, neskanu,“ – „Juokis 2012“ laureatai.

„Jeigu ten humoras, tai aš juokiuosi,“ – nekarūnuotas Lietuvos anigdotų karalius Raimondas Šilanskas.

„Nežiūrėjau dar, nespėjau grįžt namo, kol saulė dar nenusileido,“ – atlikėjas, fūristas Arvydas Vilčinskas.

„O kas čia skambina?“ – muzikantas, dainų kūrėjas, filantropas Egidijus Dragūnas.

Į sceną Vilniuje lips ir pokštus pasakos nuolatiniai „Humoro klubo“ komikai – Mantas Katleris, Justinas Jankevičius, Domas Raibys, Dominykas Klajumas, Paulius Ambrazevičius ir Vaidotas Šiožinis. Specialiai šiam pasirodymui juokelius sau rašo ir ruošiasi ir Mantas Stonkus, pirmąkart pasirodysiantis su šitais lietuviško humoro monstrais.

2008 metų rugpjūčio 6 dieną įvyko pirmasis lietuviškos „stand-up“ komedijos renginys, kuris per keletą mėnesių išsirutuliojo į mėgėjų komikų susivienijimą, vėliau pavirtusį televizijos laida „Humoro klubas“. Trumpai, bet efektingai televizijos eteryje pasirodę komikai nuo 2009 metų rudens nuolat pasirodo visoje Lietuvoje, o šį pavasarį surengė sėkmingą turą Didžiojoje Britanijoje, kur pasirodė septyniuose skirtinguose miestuose.

Renginys vyks muzikiniame klube „New York“, Kalvarijų g. 85.

Žiūrovams netaikomi jokie lyties, rasės, lyties ar lytinės orientacijos, tačiau taikoma diskriminacija pagal amžių – N18.

Riboto matomumo vietos B6, B7, P4, P7, P12, P15.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai