CAUSE 4 CONCERN (UK) @ Kablys, Vilnius

CAUSE 4 CONCERN 
(C4C/Moving shadow/Renegade Hardware/Quarantine/Virus) UK

„Cause 4 Concern“ - tai daugeliui drum & bass fanų gerai žinomas kolektyvas, kuris paliko ryškų pėdsaką šio stiliaus istorijoje. Prieš susikuriant kvartetui, vienas iš narių - šiuo metu žinomas kaip Optiv - dirbo įrašų kompanijoje „Aspect“, o Markas su Stuartu darbavosi vinilų platinimo agentūroje. Dar vienas narys – Toby - trumpiausiai užsibuvęs kolektyve, vėliau dėl subjektyvių priežasčių pasuko savais keliais. 1999 m., pasivadinę

 „nCode“, vaikinai kibo į kūrybą ir jau po poros mėnesių pasirašė kontraktą su žinoma įrašų kompanija „Moving Shadow“. Tais pačiais metais pakeitė pavadinimą į „Cause 4 Concern“.

Vėliau sekė bendradarbiavimas su tokiomis įrašų kompanijomis, kaip „Tru Playaz“, „Renegade Hardware“, „Subtitles“, „Quarantine“, „Virus“ ir „Timeless Recordings“. Po debiutinių kūrinių „Infectious/Epoch“ sulaukė pripažinimo iš tokių įtakingų asmenų, kaip Grooverider, Fierce, Doc Scott, Goldie ar Konflict. Tuo metu muzikinių renginių organizatoriai rodė didelį susidomėjimą „Cause 4 Concern“, kol galiausiai pasaulyje liko mažai vietų, kur šis kolektyvas dar nebūtų surengęs pasirodymo. Jie vis dar rengia gastroles ir puikiai jaučiasi tiek prestižiniuose dideliuose klubuose, tiek kuklesnėse erdvėse.

Unikaliai grodami drum & bass postilius techstep ir neurofank, „C4C“ nors ir faktiškai nebuvo pionieriais, tačiau sužibėjo ir itin greitai užsitarnavo visame pasaulyje žinomą vardą. Todėl jau 2001 m. buvo nominuoti kategorijoje „Geriausi naujokai“ prestižiniame žurnale „KMag“. Visi muzikos skambėjimo elementai, bruožai, kuriais komanda pasižymėjo praeityje, tebėra puoselėjami ir kiekviename naujame kūrinyje.

Būkite pasiruošę – šokių aikštelių kaitintojas Stuartas iš „Cause 4 Concern“ atvyksta su galingu energijos užtaisu ir užsibrėžtu tikslu išjudinti net ir pasyviausius lankytojus. Lapkričio 23 diena, „Kablys“. Sienos tikrai drebės.


Internetiniai resursai:
http://www.surus.co.uk/C4C-Recordings/
http://www.facebook.com/Cause4Concern
http://www.myspace.com/cause4concerndnb
http://www.discogs.com/artist/Cause+4+Concern
http://soundcloud.com/cause4concern-recordings
http://www.rolldabeats.com/artist/cause_4_concern


Lt Dj‘s

Doctah Jahngle aka Cr-Edit (junglist.lt, LRT OPUS3)
Zond (Urban Industry)
AlienSteppa (Cybernaught)
Squadex (Anamorphic Vision)
Zonteeque


Data: 2012-11-23 (penktadienis)
Vieta: „Kablys“ (Kauno g. 5, Vilnius)
Laikas: 22:00
Bilietų kainos: Su LSP – 15 Lt, kitiems – 20 Lt
Org: Microraptor
 
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai