„Jager Vibrations“ Vitalic Live (FR) - „Rave age“ Tour

Ar bus majų kalendoriuje pranašaujama pasaulio pabaiga, mes nežinome ir nesiimsime spręsti. Ką tiktai žinome – „Lofte“ tą naktį užkursim teisingus, JӒGER VIBRATIONS vardo vertus šokius!

Gruodžio 21-ąją ir JӒGER VIBRATIONS į savo pasirodymų kalendorių jau įtraukė prancūzų elektroninės muzikos mokyklos atstovas, mūsų laukiamiausias svečias - VITALIC! Sutapimas ar ne, tą lemtingą naktį „Lofte“ susirinkusiems klubinėtojams jis pristatys savo naują albumą pavadinimu „Rave age“.

Vitalic (Pascal Arbez) užaugo svajodamas ne apie kosmonautus ir mašinas, o apie sintezatorius ir elektroninę muziką. Ilgai tai atrodė nepasiekiama, brangi svajonė. Tačiau vienas vietiniame klube išgirstas „Daft Punk“ pasirodymas pakeitė viską.

Vitalic į klubų ir didžėjų miksus pirmą kartą rimčiau įsiveržė su 2001 metų vasaros hitu „La Rock 01“. Retai kada nauja žvaigždė debiutoja su mini albumu, kurio visi kūriniai galų gale tampa vakarėlių hitais. Taip buvo įvertintas debiutinis „Poney EP“ - jį Vitalic padėjo išleisti legendinis veikėjas DJ Hell. Pats atlikėjas pripažįsta, kad susitikimas su DJ Hell buvo viską pakeitęs įvykis. Prieš tai Vitalic grodavo vietiniuose Prancūzijos klubeliuose, po debiutinio albumo vakarėlių žemėlapis išsiplėtė net iki pasirodymų Australijoje ir Pietų Amerikoje.

Po daugiau nei 10 metų muzikos ir įrašų, vakarėlių karščiausiuose klubinėtojų taškuose, didžiausių festivalių scenų su miniomis gerbėjų, muzikos kritikai Vitalic vadina vienu iš prancūziškojo electro vėliavnešių.

Galbūt 2001-aisiais dar nedaug kas Vitalic žinojo Lietuvoje, tačiau per keletą metų jis rimtai įsisuko ir į lietuvių ausis ir grojaraščius su tokiais kūriniais, kaip „Poney Part 1“, „Poney Part 2“, „Poison Lips“, „Second Lives“ ir kt. Electroclash ir electro house herojus gruodžio 21-ąją pirmą kartą gyvai gros Vilniuje. Laukiam labai rimtų šokių!

Vitalic į pagalbą dar paimsim mūsų draugus - Manfredą, Partyzanus, Few Nolder ir The Sneekers. Naktiniais akių malonumais pasirūpins VJ team NOSIGNAL. Ledinių pojūčių nakčiai ruošiamės stipriai!

The end of the world party!? Kaip du Naujų metų vakarėliai per metus!

::: Garsas :::

Vitalic live (FR)

Manfredas

Partyzanai

Few Nolder live

The Sneekers live

::: Vaizdas :::

VJ team NOSIGNAL

::: Informacija :::

2012.12.21

23:00

Loftas

Mes: https://www.facebook.com/JagermeisterLietuva

Vitalic: http://www.vitalic.org

https://www.facebook.com/vitalicofficial

Pasimatysim, reiveriai!

JӒGER VIBRATIONS komanda

Bilietai brangs!

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai