Festivalis THE INFERNAL ART

Artėja didelis įvykis gilios ir novatoriškos elektroninės šokių muzikos gerbėjams. Tai trečias ir tik kas tris metus rengiamas vienos nakties festivalis "The Infernal Art".

Daugiau nei 20 atlikėjų ir 4 skirtingus muzikos stilius reprezentuojačios scenos - drum & bass, jungle, techno ir dubstep/garage - jau balandžio 5 d. užpildys Kultūros baro Kablys erdves.

170 BPM scena

Laužytam 170 bpm ritmui skirta scena pristatys vieną iškiliausių šių dienų drum & bass projektų - Need For Mirrors.

Vienos ryškiausių Naujosios Zelandijos drum & bass personos Mosus ir italų prodiuserio HLZ dueto muzika iškart rado vietą melomanų bei didžėjų fonotekose. Savaitgaliais ji beveik nepalieka tokių scenos "krikštatėvių" kaip Goldie, DJ Hype, Fabio ir Friction grojaraščių.

Klasikinį techstep, futuristinį minimal ir Londono pogrindžio estetiką puikiai derinantis duetas jau spėjo išleisti apie 30 singlinių plokštelių kultinėse Metalheadz, Playaz ir V Recordings bei asmeninėje specifiniu skambesiu ir dizainu išsiskiriančioje Zoltar leidykloje.

Kartu su Need For Mirrors šia scena dalinsis Eternia Music įkūrėjas Intakz, vieno darbščiausių Kauno muzikinio susivienijimo K.U.B. Collective vadas Roadsman, talentingasis vilnietis Hathor bei Kauno drum & bass viltis Eddie Case & Donor.
Vaizdo projekcijomis rūpinsis VJ Fou Gudas.

Jungle, nuo kurio veliasi plaukai


Dreadbass judėjimas prisijungia prie stipraus bei gilias šaknis turinčio festivalio "The Infernal Art".
Grojikų sąrašo viršuje - pogrindinės bass kultūros karalius R.A.W. (JAV), jungle muzikos mylėtojams žinomas kaip B-Boy 3000, o dubstep fanų identifikuojamas kaip 6BLOCC. Be visų iki šiol egzistavusių muzikinių projektų, R.A.W. pradėjo ir savo naujus eksperimentus su futuristiniu bass - pasivadinęs Skanx.

Vietinis Dreadbass desantų palaikymas tapo Amerikiečio europinio Junglist Survival Tour dalimi. Dabar tai girdėsite dar didesnėje erdvėje, su dar didesne garso sistema.

Nauja scena techno galvoms

Dažnai "The Infernal Art" istorijoje jaučiamas techno ir tech-house deficitas šį kartą bus panaikintas trečioje scenoje.
Prie pulto stos vieni labiausiai gerbiamų 4x4 muzikos astovų - Pagalvė iš Techstylism, Split Pulse iš D.A.I., Gvidas iš Partyzanų, Calli iš minimal.lt ir vienas, bet tvirtai žengiantis Loranas Vaitkus.
Vaizdą ant sienų transliuos vienas techniškiausių Lietuvoj VJų - Oro Pagalvės.

Dar daugiau bass

Ketvirtoji renginio scena apjungs šiuo metu itin populiarų bass, dubstep ir garage skambesį.
Stableface ir Dubstep.lt ideologinis vadas Mark Splinter, visuose "The Infernal Art" grojęs Simao, visad nustebinantis kūrėjas Brolis, skambiai pasivadinęs gangsteriško skambesio atstovas Illestpeace bei įvairiapusiškas Komža supažindins su naujomis urban bass tendencijomis.
Vaizdų duos VJų komandos Vyzdžiai.

Data: balandžio 5 d.
Vieta: Kultūros baras Kablys, Kauno g. 5, Vilnius.
Renginys FB: http://www.facebook.com/events/151369228361319/
Bilietai: http://tiketa.lt/the_infernal_art_41092
 

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai