Vos prieš keletą savaičių savo ketvirtąjį gimtadienį griausmingai atšventę Soundboys.lt vėl aktyviai grįžta į Vilniaus naktinį gyvenimą ir gegužės 18-tąją Vilniui dovanoja aukščiausios klasės boso muzikos naktį – tiesiai iš Didžiosios Britanijos po Baltuoju tiltu atvyksta 2011 metų „Dubstep Music Awards“ geriausiu diskžokėjumi išrinktas Youngsta. Kartu su juo klubo pamatus griaus E-root, Specta, Suldubuldu B2B Kornius bei Teffa - jūsų laukia daug teisingo garso ir išskirtinės kokybės šokių muzikos.

Youngsta – dvidešimt septintus gyvenimo metus skaičiuojantis, tačiau jau dubstep muzikos veterano vardą nusipelnyti spėjęs diskžokėjus iš Didžiosios Britanijos. Savo reputaciją Youngsta užsitarnavo vesdamas kassavaitines laidas „Rinse FM“ radijo stotyje bei dar 2005-aisiais „Tempa“ įrašų kompanijoje išleidęs „Dubstep Allstars 2“ kompiliaciją.

Būtina paminėti, jog YOUNGSTA buvo vienas pirmųjų boso muzikos pranašų Rinse FM radijo stotyje, kur savo klausytojams grodavo ir iki šios dienos tebegroja tik aukščiausios kokybės įrašus. Žmogus, su dubstep muzika koja kojon žengęs nuo pat jos atsiradimo pradžios dar praėjusio dešimtmečio pradžioje. Diskžokėjus, pirmasis pradėjęs groti melomanų dabar jau žanro himnais laikomus kūrinius. „Garsas ir esu aš. Tai – Youngsta, ir taip buvo visada. Žinoma, progresas ir pokyčiai neišvengiami, tačiau svarbiausia – išlikusi kokybė.“

Youngsta‘i į pagalbą stos tokie lietuviams puikiai žinomi vardai kaip E-root, Specta, Suldubuldu B2B Kornius bei Teffa. Išankstinius bilietus į renginį galite įsigyti naktiniame klube „Gluck“, Upės g. 6, Vilniuje, po Baltuoju tiltu.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai