„InSearch“ koncertas „LRT Opus“ studijoje

Radijo stotis „LRT Opus“ toliau tęsia pažintį su įdomiausiais šalies alternatyvios scenos vardais. Artimiausias „LRT Opus Ore“ serijos koncertas birželio 26-ąją, šį trečiadienį. Tą vakarą vintažinėje „LRT Opus“ studijoje koncertą surengs eksperimentinio modernaus džiazo ir post-roko grupė „InSearch“. Kaip jau tapo įprasta, koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas radijo bangomis, vėliau perkeliamas į televiziją bei internetą.

Grupė „InSearch“ suvienijo jaunus, veržlius, kūrybingus ir profesionalius jaunosios džiazo kartos muzikantus. Po sėkmingo starto grupė išgyveno narių kaitą, nuolatines skambesio paieškas ir taip sukaupė nemenką patirties vežimą. Pirmojo grupės etapo dainos sudėtos į debiutinį albumą „Art Alarm“, išleistą 2011 m. pradžioje. Ignoruodami patrauklią ir masėms skirtą muziką, grupė kuria eksperimentinio modernaus džiazo ir post-roko mišinį, jau įvertintą gilias džiazo šaknis turinčioje Lietuvoje, tiek ir užsienyje.

Energinga ir spalvinga instrumentinė muzikinė erdvė, kurioje susilieja stilistinės kryptys, o į pirmą vietą atsistoja originalios, iš pažiūros keistos ir netikėtos idėjos bei profesionali jų raiška – tai pirminis „InSearch“ siekis. Neveltui jų pavadinimas susijęs su ieškojimu – į naujų formų, sprendimų ir pojūčių paieškas savo koncertuose grupė įtraukia kiekvieną klausytoją.

„InSearch“ koncerto pradžia - 18.00 val.

Po „LRT Opus Ore“ vėliava jau grojo viena geriausių šalies alternatyvios muzikos grupių „Fusedmarc“. šiuolaikines klezmerių ir Balkanų muzikos interpretacijas kuriantys „Banda Dzeta“, alternatyvios muzikos rinktinė „Kurak“, elektroninės muzikos duetas „Golden Parazyth“, eksperimentinio džiazo trio „Sheep Got Waxed“, itin retai Lietuvoje koncertuojanti Alina Orlova ir Daivos Starinskaitės vedamas ketvertas „Keymono“.

Radijo stoties LRT Opus dažniai:

Vilnius 98,3 MHz
Kaunas 98,0 MHz
Klaipėda 91,9 MHz
Panevėžys 93,7 MHz
Šiauliai 90,5 MHz
Tauragė 104,2 MHz
Raseiniai 87,7 MHz
Anykščiai 106,5 Mhz
Rokiškis 92,6 MHz

Tiesioginė transliacija iš LRT Opus studijos:
http://www.lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/lrt-opus

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai