„Lund Quartet“ koncertas Kaune

Visą vasarą trukusi išskirtinių džiazo koncertų serija „Pure Jazz“ kviečia palydėti sezoną. Rugpjūčio 30-ąją, penktadienį, Kauno senamiestyje veikiančiame „Ryšių kiemelyje 837“ koncertuos Bristolio džiazo ketveriukė „Lund Quartet“.

Projekto pavadinime neatsitiktinai minimas Švedijos miestas. „Lund Quartet“ – tai geriausios skandinaviško džiazo tradicijos, sujungtos su kūrybinėmis „turntabilism“, arba plokštelių grotuvų valdymo meno, galimybėmis. Precizika koncertuose dera su improvizacija, o gyvai atliekama muzika – su specialiai sukurtais įrašais. 

Kaip teigia muzikos kritikai, „Lund Quartet“ – tai vibruojanti urbanistiška Bristolio scena su europietiškos estetikos prisilietimu, puikiai deranti vakarams su taure mėgstamo gėrimo rankoje ir tiesiog sprogstanti ausyse.

Nuo 2010-ųjų klausytojus hipnotizuojančio ketverto sudėtyje – pianistas Simon Adcock, taip pat grojantis ir išskirtiniu instrumentu – tereminu, hiphopo prodiuseris ir „turntabilism“ ekspertas Jake Wittlin bei dub, ska ir drum’n’bass mėgėjai kontrabosistas Rob Childs ir būgnininkas Sam Muscat.

Bristolio grupė įsikūrė studiją buvusiame garaže, o įsirengė su džiazui neabejingų draugų pagalba. Puikių atsiliepimų sulaukusio debiutinio „Lund Quartet“ albumo, kurį atlikėjai pernai išleido savarankiškai, pirmasis tiražas jau išpirktas. Tiesa, kadangi grupė pasirašė sutartį su įrašų kompanija, rugsėjį suplanuotas pakartotinis jo leidimas kompaktinio disko ir vinilinės plokštelės formatais.

„Pure Jazz“ sezono uždarymas su „Lund Quartet“ penktadienį, rugpjūčio 30-ąją, prasidės 20 val. Kaip ir visi ciklo koncertai, šis, melomanų džiaugsmui, nemokamas.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai