SOUNDBOYS.LT pristato: J:KENZO (UK)

SOUNDBOYS.LT rudens pradžiai jau numatė vieną stipriausių dubstep vakarėlių sostinėje su dar Lietuvoje negirdėtais DJ ir prodiuseriais. Visi prisiekę žemų dažnių gerbėjai gali kalendoriuje raudonai apsibraukti rugsėjo 14 dieną – komanda ruošiasi rimtai sudrebinti LOFTĄ su rinktine svečių selekcija iš Didžiosios Britanijos.

Naują SOUNDBOYS.LT renginių seriją atidarys ilgai lauktas vakaro headlaineris J:KENZO (Tempa, Artikal Music).

Naujos kartos gryno dubstep meistras, atsidavęs švariems bass muzikos skambesiams, po Tempa leiblo vardu yra išleidęs itin sėkmingą debiutinį vinilą, kurio tamsūs garsai yra puikiai atpažįstami kiekvienam dubstep gerbėjui.
 
Neseniai LOFTE grojusių Kryptic Minds leiblo dėka vos per du metus į dubstepo istoriją spėjęs įsirašyti KAIJU (Osiris Music) duetas klausytojams ruošia gilaus ir tamsaus skambesio selekciją. Jis antrins J:Kenzo ritmams.
 
Platesnių muzikinių variacijų į LOFTĄ ineš OCCULT (M.U.D., Innamind). Jo grojamas dubstep, persmelktas kitų muzikinių stilių įtaka ir skambantis subtiliais bass tonais, yra tapęs šio DJ skiriamuoju ženklu.

NDREAD (Smokin Session, ICU audio), skambiai vadinamas „dažnio inspektoriumi“, taip pat mėgaujasi įvairiausių stilių interpretacijomis, kuriose susipina gilūs atmosferiniai tonai, garage garsai ir drum‘n‘bass ritmai.
 
Taip pat neseniai Lietuvos publikai pristatytas ir muzikiniame pasaulyje jau pripažintas MC TOAST  (Rinse FM) talkins visai šio vakaro svečių plejadai. O vienintelis lietuvis šioje selekcijoje, savo muzikinį skonį subrandinęs Didžiojoje Britanijoje, DUKU (The Mine), LOFTO erdvę užpildys gilaus gilaus dubstep garsais.
 
30 LT all night, 10 LT discount with flyer b4 midnight


N-18 ir organizatoriai pasilieka sau teisę, neįleisti nepageidaujamų asmenų be papildomo paaiskinimo
 
DAUGIAU INFORMACIJOS: www.menufabrikas.lt
 

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai