Kavos konferencija „Dark Times“

VILNIUJE, GALERIJOJE „VARTAI“ Š.M. LAPKRIČIO 23 D. KAVOS MANUFAKTŪRA „CROOKED NOSE & COFFEE STORIES“ ORGANIZUOJA PIRMĄJĄ LIETUVOJE KAVOS KONFERENCIJĄ „DARK TIMES“. RENGINYJE APIE ŠĮ TAMSŲ GĖRIMĄ PASAKOS NE TIK KAVOS ŽINOVAI IŠ LIETUVOS, OLANDIJOS BEI ČEKIJOS, BET IR BOTANIKAI, KVAPŲ MEISTRAI, KULINARAI IR TEKSTŲ KŪRĖJAI.

Konferencijoje dalyvaus trys kavos žinovai iš Lietuvos ir Olandijos bei keturi kitų profesijų atstovai, kurie pasidalys visai kitokiu, savitu požiūriu į kavą. Apie Afrikos kavos ūkius papasakos olandas Lennart Clarkx, mažos kavos importo įmonės „This Side Up“ įkūrėjas. Filtruotos kavos skonius ir įrankius nupasakos Emanuelis Ryklys, kavos manufaktūros „Crooked Nose & Coffee Stories“ įkūrėjas. Čekiškos kavos kultūra dalinsis Honza Chudíček iš „We Brew!“ kompanijos, kuriančius naujus kavos produktus.

Apie kavos biologiją pasakos Lietuvos edukologijos universiteto vyr. botanikė Teresė Jokšienė. Kavos aromatų kompleksiškumą aiškins kvapų specialistė ir „Kvapų namų“ parduotuvių įkūrėja Laimė Kiškūnė. Kaip derinti kavą ir maistą mokys prancūzas Marc d'Erceville, dirbantis „Čiop Čiop“ kulinarijos studijoje, o kavos istorijomis dalinsis tekstų kūrėja Solveiga Masteikatė.

Bilietus į „Dark Times“ konferenciją galima įsigyti visose „Bilietų pasaulis“ kasose arba internetu www.bilietupasaulis.lt
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai