Ilgasis „Gluck“ savaitgalis

Ilgasis „Gluck“ savaitgalis

Laikas.lt
Dovilė Valiuškytė

Ilgąjį „Gluck“ savaitgalį pradėsime heloviniškai nusiteikusiu „Rastadieniu“. Spalio 31 d. sprogs Helovino bomba su geriausiais MC iš Nyderlandų „Bass in Ya Face“ komandos. Nuolatinė ketvirtadienio šventė „Rastadienis“ šį kartą pažers neeilinį meistrų sąrašą. Į „Gluck“ pasisvečiuoti užsuks MC Sheep ir vienas geriausiu MC Nyderlanduose tituluojamas – Mr. Multiplex. Jis taip pat laikomas pirmuoju Nyderlandų dubstepo MC's, įrašiusiu pirmuosius dubstepo setus su didžėjais Gomes ir Osiris. Helovino naktį meile džiunglių bendruomenei taip pat dalinsis – DJane Jahstina, Doctah Jahngle, Socle o šventė tęsis iki dešimtos ryto! Tad visi norintys aplankyti ne vieną renginį spės užsukti ir čia.

Penktadienis su tikru techno. Vakarėlio organizatoriai „Didžiųjų agregatų inžinieriai“ pristatys paslaptingą Švedijos prodiuserį – Abdulla Rashim, kuris dažniausiai sutinkamas grojantis Berlyno, Niujorko, Tokijaus scenose. Gilius, bet tuo pačiu energingus techno garsus dovanojantis Abdulla savo muzika lapkričio pirmąją nusprendė pasidalinti ir su Vilniaus publika. Leidžiantis savo muziką tik plokštelėmis Abdulla greitai buvo pastebėtas ir tapo vienu įdomiausių techno atlikėjų per pastaruosius keletą metų. Penktadienio naktį taip pat galėsime išvysti – Gesta, rookas, Inner bei Split Pulse ir visus tuos kurie jau yra girdėję Abdulla Rashim grojant, nes jis abejingų nepalieka.

Šeštadienio naktis herojiška, svečiai iš Didžiosios Britanijos su grime, garage, dubstep, trap, bass muzikos kariauna. Grime stilius atsirado Londone, Bow rajone, 2000-ųjų pradžioje. Šio stiliaus pionieriai – reperiai Dizzee Rascal, Wiley, Roll Deep, Kano ir Skepta. Lapkričio antrą dieną „Gluck“ klube galėsime išgirsti atlikėjus Gage, 2011 metų „Best dubstep MC“ muzikinių apdovanojimų „24/7“ laimėtoją Mc Jman, atlikėją Muttley arba tiesiog Alex Hughes „Vivid sounds“ įkūrėją. Grime, UK garage, dubstep, trap, bass muzika iš pirmų rankų Vilniui, taip leidžiant surasti londonietišką vakarėlį Vilniaus mieste.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai