„Soundboys“: metų pabaigoje žemų dažnių ataka su Macabre Unit

Dovilė Valiuškytė

Mančesteryje yra daug talentų, tačiau gruodžio 28-osios naktį menų fabrike „Loftas“ pasirodys būtent Biome. Prodiuseris iš Didžiosios Britanijos po savo pirmojo bandymo įsibrauti į dubstep pasaulį suprato, kad gali kurti itin originaliai, todėl muzikinę šio stiliaus odisėją tęsia iki šiol. 

Biome dubstep pasižymi griežtu, tamsiu atspalviu, išskiriant melodijos svarbą bei pasiliekant daug erdvės energijos išlaikymui, kas anot jo, yra būtina, norint matyti ir išlaikyti šėlstančius žmones. 2011-ieji Biome buvo ypatingi: vaikinas sulaukė didelio pasisekimo prodiusuodamas „Propaganda“, o jo kurtas remiksas gerai žinomų „Kryptic Minds“ kūriniui „Hybrid“ buvo apdovanotas ir pateko į 3 pasaulio geriausius dubstep remiksus. Susižavėjimą Biome kūryba įrodo jo nuolatiniai pasirodymai visoje Europoje, įskaitant ir festivalį „Outlook“. Savo eilės sulaukė ir Lietuva!
 
Vakarėlyje taip pat išvysime bass muzikos prodiuserį Demon, kuris jau gali girtis plačia diskografija, svyruojančia tarp dinamiško dubstep ir techno. Kiekvienas turi išgirsti ir pamatyti jo perduodamus demoniškus garsus.
 
Dar vienas Didžiosios Britanijos atstovas – Beezy – grime ir dubstep MC. Jis mėgsta rimuoti apie kekšes, religiją, kalėjimą, nusikaltimus, tačiau skirtingai nei grime MC's, kur viskas pagrįsta autentiškumu, Beezy fantazijos karalystė verta ypatingo dėmesio.
 
Toliau. Jau beveik Vilniaus rezidentas, apsilankantis Lietuvoje net ketvirtą kartą – Occult – mums dovanos gilų, kitų muzikos stilių persmelktą dubstep.
 
Pamatysime ir lietuvaitį iš Braitono – Duku. Tai „The mine“ komandos atstovas, kuriam teko groti su tokiais vardais, kaip Youngsta, J:Kenzo, Tes La Rok, Kryptic Minds, Tunnidge, Darkside, Rusko, Skream, Kaiju, Killawatt, Thelem ir daugybe kitų. 
Bookmark and Share
Naujausi komentarai
soundboys
2013-11-21, 15:12
ryt bus paleisti.
2013-11-21, 13:55
Kada bus bilietai ?;]
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai