Lietuvos beatbox čempionatas 2013

Ketvirtus metus iš eilės vykstantis Lietuvos beatbox čempionatas grįžta! Komisijos įvertinti ir atrinkti 16 geriausių beatboxerių gruodžio 14 dieną Vilniaus naktiniame klube „Gluck“ kovos dėl čempiono titulo. Pastaruosius tris metus laureatais buvo tapę šie beatbokseriai: Nonzo, Haris, Slygrid, Mufasa, Switch, Lauris, Dani, DeathWish ir Gon. Kas bus šiais metais pripažintas geriausiu ir koks bus šių metų stipriausias trejetas žiūrovai galės išvysti gruodžio 14-os vidurnaktį.

Dalyvių registracija prasidės nuo lapkričio 25 dienos svetainėje www.beatboxcemp.lt, o jų pasirodymus viso čempionato metu vertins komisija sudaryta iš Mark Splinter, Gon, Sharunas Le Datenis ir MowF. Kovų įkarštyje dalyvių ir publikos pulsą palaikys renginio vedėjas – Adomas „Skellingas“ Strazdas.

Naktinėje renginio programoje vyks specialus GON koncertas. Prie DJ pulto plokšteles kaitins hip-hopo muzikos atstovai Alko ir Yankee, beatsų prodiuseris Justicious ir bass grojantis Mufasa.

Nepraleisk vienintelės progos pamatyti geriausią šių metų beatbox kovą! Išankstiniai pigesni bilietai nuo lapkričio 25 dienos visose www.bilietupasaulis.lt ir www.bilietai.lt kasose.

PROGRAMOJE:
GERIAUSIŲ BEATBOXERIŲ TOP-16  KOVOS
4 vakaro DJ:  Justicious, Alko, Mufasa, Yankee
2010-ųjų metų beatbox čempiono GON koncertas
Renginio vedėjas Adomas “Skellingas”

Dalyvių registracija ir daugiau info: www.beatboxcemp.lt
Konkursai ir karščiausios naujienos: www.facebook.com/beatboxcemp

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai