,,Digital Digital" (Estija)

RAVENESS muzikos renginių ciklas, skirtas visiems nekomercinės  elektroninės muzikos gerbėjams, pristato antrąjį renginį – „RAVENESS Presents: BASS & DRUM”. Sausio 31 dieną Vilniaus klube ,,Soulbox” vyksiančiame renginyje pasirodys viena perspektyviausių  Estijos d’n’b grupių DIGITAL DIGITAL. Gyvą ir kokybišką garsą propaguojanti grupė savo veiklą pradėjo 2010 metais, kai du didelę patirtį sunkiosios muzikos srityje sukaupę muzikantai Dennis Shelley ir Annika  Stern susivienijo bendram projektui. Prie perspektyvaus dueto iškart prisijungė ir nutrūktgalviškasis DJ Zayatc bei kaimyninėje šalyje gerai žinomas būgnininkas Andrei Butkevits. Didžiausias grupės išskirtinumas ― tai unikalus gyvai grojamos muzikos stilius, sujungiantis populiariąją muziką su drum’n’bass  ir breakstep elementais  2013 metais savo debiutinį albumą „Digicide“ išleidusi grupė scena dalijosi su tokiais muzikinio pasaulio korifėjais kaip „Hadouken!“, ,, M.A.N.D.Y‘‘,  „Celldweller“ , „Example“ ir daugeliu kitų.

Renginyje prie charizmatiškosios DIGITAL DIGITAL ketveriukės  prisijungs ir d‘n‘b muzikos atstovas iš Lietuvos ―  SaltySugar. Dar mokyklos suole muzikinę karjerą pradėjęs vaikinas šiandien gali didžiuotis savo autorine radijo laida „Amėnų broliai“, kurios metu klausytojai yra pažindinami su drum‘n‘bass ritmais bei naujausiomis tendencijomis. SaltySugar tikina, jog  grojama muzika neturi jokių apribojimų,  o  jo vakarėliuose dalyvaujantys melomanai niekuomet nenuobodžiauja ir nežiovauja. SaltySugar vakarėliui „Raveness presents: BASS & DRUM’’, vyksiančiame Sausio 31 dieną Vilniaus klube ,,Soulbox”, ruošia skambiausių drum’n’bass garsų rinkinį..

RAVENESS – įsimintiniausi elektroninės muzikos vakarėliai, suburiantys visus, norinčius sužinoti arba prisiminti, kas iš tiesų yra reivas!


Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai