Calvin Harris vokalistė Ayah Marar koncertuos Vilniuje

Britų laikraščio „The Guardian“ pavadinta Didžiosios Britanijos pogrindinės muzikos veteranė Ayah Marar yra bendradarbiavusi su Calvin Harris, Camo & Krooked, Dj Fresh, Drumsound & Bassline Smith ir kitais muzikos prodiuseriais. Ji balandžio 12 dieną pasirodys menų fabrike „Loftas“, Vilniuje.

Ayah Marar, 33 metų Jordanijos kilmės (gimusi jordanų ir čekų-bulgarų šeimoje) atlikėja, sulaukusi aštuoniolikos persikėlė į Londoną, kur studijavo muziką. Ji savo muzikinę karjerą pradėjo dvidešimt ketverių ir yra ne tik populiarių prodiuserių vokalistė, bet ir dainų autorė bei radijo laidų vedėja Didžiojoje Britanijoje. Atlikėja groja drum‘n‘bass, šokių ir pop muziką, taip pat jos balsas neretai girdimas dubstep stiliaus kūriniuose.

„Thinking About You“ yra sėkmingiausias Ayah Marar įrašas su pelningiausiu pasaulio didžėjumi Calvin Harris. Ayah ir Calvin Harris yra pažįstami jau dešimt metų, nuo tada, kai kurį laiką buvo kambariokai ir kartu įrašė dainą „Let me Know“. Pastaroji yra pirma žinoma Calvin Harris daina.

Ayah Marar išleido savo debiutinį albumą „The Real 2012“ metų pabaigoje. Albumo dainos leidžiamos tokiose radijo stotyse kaip „Ministry of Sound“, „BBC Radio1“ ir kitose.

Ayah Marar prisijungė prie Calvin Harris pasaulinio turo, taip pat keliavo Europoje su muzikinių prodiuserių duetu Camo & Krooked. Ayah Marar atliks koncertus Vilniuje, Rygoje ir Taline su didžėjumi, klavišininku ir prodiuseriu DJ Tenku ir MC.

Koncertą „Lofte“ balandžio 12 dieną pradės grupė iš Daugpilio „Dabasu Durovys“, kurie pirmą kartą atliks savo originalias dainas anglų kalba.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai