SOUNDBOYS.LT pristato: GOTH-TRAD live (Japan) / IJO live (LT/UK)

 Pirmą kartą Lietuvoje dubstep meistro iš Japonijos Goth-Trad gyvą pasirodymą išvysime jau vasario 22-ąją.
 
Unikalia kūryba pasižymintis prodiuseris savo karjerą pradėjo 1998-ais metais. Galiausiai viskas išsivystė iki to, kad dabar šis japonų elektroninės muzikos atlikėjas yra vienas žaviausių savo kartos atstovų.
 
2001- 2004 m. Goth-Trad užsitarnavo vardą Tokijo undergrounde. Pirmojo albumo išleidimu prasidėjo pirmieji jo turai po Europą.
 
Improvizacinio stiliaus bruožais perteiktas antrasis albumas "The Inverted Perspective" išleistas 2005-ais metais pastumėjo atlikėją į naujo stiliaus išradimą - "Mad Rave".
 
"Visur, kur buvo Goth-Trad, publika norėjo daugiau". Norėjo dar vieno pasinėrimo į neįprastą šokių muziką. Goth-Trad gali pasigirti neįprastu faktu - jis sukūrė dubstep muziką robotams.

 2006-ieji - Goth-Tradui dubstep atradimo ir grimzdimo į šį muzikos stilius metas. Tam įtakos turėjo vis dažnesni jo pasirodymai UK, dalyvavimas "Resonance FM" radijos stoties veikloje, kur Goth-Trad susitiko dubstep pionierių Mala iš Digital Mystikz. Šio šio susitikimo tokie vardai kaip The Bug, Kode 9, Blackdown, Juju ir Skream patys pradėjo domėtis japono kūryba.
 
Šiai dienai gyvi atlikėjo pasirodymai - tai eklektika, susilaukianti ypatingų minios reakcijų.
 
Fatkidonfire taip pat nepraleis progos išgirsti Goth-Trad live pasirodymo Lietuvoje, susipažinti su "Soundboys" komanda bei įvertinti jų renginio kokybės. Fatkidonfire gerai žinomas UK bass scenos apžvalgininkas, kuris keli metai iš eilės laimi "Dubstepforum" geriausio website/blog nominacijoje!
 
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai