Velykas Kauno „Gargare“ švęs Pig & Dan

Lietuvos klubinės tradicijos byloja, kad didžiųjų metų švenčių proga organizuojami renginiai tampa įsimintiniausiais. Tradicinis Velykų sekmadienis, balandžio 20-oji – jokia išimtis. Juk į „Gargarą“ paminėti šviesiojo sezono pradžios atvyksta internacionalinis šokių muzikos kūrėjų ir didžėjų duetas – Pig & Dan.

Kaunui žiovauti neleisiantis duetas neegzistuotų, jei ne laimingas atsitiktinumas – ispanas Igor Tchkotoua ir britas Dan Duncan prieš 15 metų susipažino lėktuve, skridusiame į Ispaniją. Sėkmingas skrydis tęsiasi iki šiol – Pig & Dan leidiniai svarbiausiose šokių muzikos įrašų kompanijose skaičiuojami dešimtimis, kaip ir kvietimai apsilankyti madinguose klubuose ir daugiatūkstantiniuose festivaliuose visame pasaulyje nuo Japonijos ir Brazilijos iki daugelio senosios Europos šalių.

Šiandien Pig & Dan prisistato kaip John Digweed kompanijos „Bedrock Rec.“ ir Sven Väth kūdikio „Cocoon“ atlikėjai, nors jų biografijoje galima rasti ir legendinę britų house ir tech house kompaniją „Soma“, „Deep Dish“ įkurtą „Yoshitoshi Records“ ar pačių įsteigtą „Submission“, kurioje per porą metų karjeros pradžioje sugebėjo išleisti per dvidešimt tamsaus, pulsuojančio, energingo house plokštelių.

Pasukęs link minimalistiškesnio tech skambesio duetas sudomino „Cocoon“, kur 2007-aisiais pasirodė debiutinis dueto albumas ir ne vienas singlas, o „Bedrock Digital“ fonotekoje puikuojasi naujausi, 2012-2013-aisiais išleisti Pig & Dan darbai. Daugelis dueto leidinių nuolat patenka į didžiausios šokių muzikos parduotuvės internete „Beatport“ topus.

100 tūkst. gerbėjų „Facebook“ turintys Pig & Dan kovą leidžia Meksikoje ir Jungtinėse Valstijose, kur nepraleis progos sudalyvauti Majamio „Winter Music Conference“, o balandį ir gegužę jau suplanuoti pasirodymai Ispanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Olandijoje. Žinoma, ir Lietuvoje!

Ilgai lauktus atlikėjus Kaune pasitiks klubinės muzikos mėgėjų minia bei šio miesto šokių muzikos scenos simboliai – Kastis Torrau, Donatello ir Arnas D. Atrodo, nieko įsimintinesnio Velykų naktį negalėtų nutikti. Bilietais į lofte „Gargaras“ vyksiantį renginį prekiauja „TicketPro“.
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai