Velnio akmuo 2014. Ekstremalus rokenrolas

Ekstremali muzika ir rokenrolas – tai du dalykai, kurie bene geriausiai atsiskleidžia festivalyje Velnio Akmuo. Šią vasarą VA vyks šeštą kartą, ten pat – Anykščiuose, Dainuvos slėnyje ant upės kranto, liepos 17-20 dienomis. Programa su visa energija startuos nuo ketvirtadienio ir tęsis beveik per visą savaitgalį.

Velnio Akmuo, festivalis skirtas sunkiajai muzikai ir šiuolaikiniam rokui, tradiciškai pristatys įvairiausias šios alternatyvios muzikos spalvas. Sunkioji muzika apims klasikinius ir ekstremalius metalo žanrus – nuo nemirštančio oldschool‘o iki modernių improvizacijų. Rokas pateiks šiuolaikines, alternatyvias savo kryptis ir sunkiai apibrėžiamus garso ir vaizdo performansus. Tam šiais metais į festivalį pakviesta gerokai daugiau kolektyvų – beveik 40 – ir jų pasirodymai suplanuoti trijose scenose. Kaip visuomet plačios geografijos atlikėjų sąraše bus ir garsiausių vardų, savo žanro lyderių, ir perspektyvių muzikantų inovatorių, palaikančių šiuolaikinės muzikos pulsą.

Rokenrolo atmosferą festivalyje Velnio Akmuo kuria ne tik profesionalūs muzikantų pasirodymai didžiosiose scenose. Nenutrūkstantį festivalio veiksmą ir gerą energiją palaikys originaliausi, tik Velnio Akmenyje patiriami dalykai: kūrybinės muzikinės dirbtuvės „Grok ir Kriok“, muzikos specialistų paskaitos „Masterclass“, unikalūs susirėmimai balsais „MC Growl“, į „Woodstock‘ą“ nukeliančios naktinės rokotekos, keisčiausio kino seansai, pašėlęs „4-os scenos“ veiksmas, pogrindžio menininkų ekspozicijos ir daugybė kitų akcentų.

Jeigu esi neabejingas kokybei, mėgsti gerą skambesį ir naujus iššūkius – turi teisingą pasirinkimą, du žodžius: Velnio Akmuo!

Daugiau: http://www.devilstone.net/
Bilietai: http://www.devilstone.net/lt/pages/bilietai/bilietai-2014
Atlikėjai: http://www.devilstone.net/lt/artists/index
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai