Grupės „One Republic“ koncertas

Į pasaulinį turą, pristatantį naująjį albumą „Native“, patraukusi šiuo metu viena populiariausių JAV grupių „OneRepublic“ nutarė praskleisti užkulisius dengiančias drapiruotes. Į „Youtube“ įkeltas filmukas pristato kartu su grupe dirbančią komandą, apšildančiąją grupę „The Script“ ir „OneRepublic“ lyderio Ryano Tedderio mintis apie turą.

„Mes visi čigonai“, - kalbėdamas apie į turą išsirengusią daugiau nei 40 žmonių komandą sako R. Tedderis, turėdamas galvoje klajoklišką gyvenimo būdą ir mantą, kurią tenka vežtis per pasaulį su savimi.

Tiesa, čigonų vežimus pakeitė 9 didžiuliai sunkvežimiai, prikrauti garso ir vaizdo technikos.„Turime specialias konstrukcijas, kurių kiekvieną sudaro 26 žibintai. Scenoje jas kabiname deimanto forma“, - pasakoja turo apšvietėjų komandos vadovas A. J. Penas.

Kartu su „OneRepublic“, šiuo metu „The Native“ ture po JAV dalyvauja 35 techninio personalo darbuotojai, tuzinas vairuotojų, o prieš kiekvieną koncertą prie jų prisijungia dar keliasdešimt scenos darbininkų. Visa ši komanda šį rudenį atvyks į Vilnių, kur lapkričio 3 dieną „Siemens“ arenoje įvyks „The Native Tour“ koncertas.

„Per septynerius metus mes atsirinkome visus šiuos vyrukus – kiekvienas jų dalyvavo didžiuliuose garsiausių pasaulio grupių koncertuose“, - komandą pristato R. Tedderis.

5 scenoje koncerto metu siautėjančius „OneRepublic“ narius grupės lyderis lygina su piratais. „Mes visi esame be galo skirtingi, kaip piratų komanda, kuri susirenka laive tik todėl, kad labai mėgsta jūrą“, - sako R. Tedderis.

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai