James Arthur koncertas

 James Arthur atvyksta į Baltijos šalis tam, kad koncertuotų visose 3 šalyse. Talentingas Britų X Faktoriaus laimėtojas atliks koncertą rugpjūčio 8 dieną Vilniuje, sunkvežimiais atsiveždamas visą turo įrangą.

James Arthur yra pardavimų rekordininkas talentų šou X Faktorius  ir vienas iš talentingiausių dabartinių jaunų muzikantų. Jis atliks koncertą rugpjūčio 8 dieną Forum Palace Galaxy salėje, o bilietai parduodami Bilietai.lt.

Jo koncertas bus techniškai aprūpintas jo komendos, kuri atsiveža pilną sceninę įrangą. Kartu su James Arthur keliauja beveik 20 žmonių komanda, besirūpinanti aukšta renginio, kuriame gros Impossible, Recovery, You’re Nobody ‘Til Somebody Loves You ir kiti hitai, kokybe. 

James pradės savo turą Baltijos šalyse koncertu Taline rugpjūčio 5 dieną, keliaus į Rygą rugpjūčio 7 dieną ir aplankys Vilnių rugpjūčio 8 dieną. Jau žinoma, jog jis atvyks į Estiją rugpjūčio 4 dieną.

Apšildanti grupė ar muzikantas bus paskelbtas likus kelioms dienoms iki renginio. Daugiau informacijos apie koncertą galite rasti www.concertsandfestivals.eu arba sekite pranešimus Facebook įvykyje James Arthur @ Forum Palace Galaxy.
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai