Alcheminiai bandymai Kirtimuose: „Kodėl loja šuo?“

Šansų nesusitikti šiame gyvenime tiek daug, kad kiekvienas susitikimas yra tarsi stebuklas. (Yoko Ono)

„Kodėl loja šuo?“ – tai magiškų įvykių serija, prasidėsianti parodos atidarymu galerijoje „Malonioji 6“ ir nusitęsianti per įvairias Vilniaus miesto erdves. Kirtimų kultūros centre bus surengti alcheminiai bandymai.

Šiame įvykyje dalyvaus didelė dalis Rasa Rasa grupės narių. Rasa Rasa - tai tęstinis muzikantų Kenny Wollesen, Jonathon Haffner, Sean Francis Conway ir Daliaus Naujokaičio-Naujo, grojusių grupėse Himalayas, Wollesonic Laboratories, Now We Are Here, Bombshell Boom Boom ir the Nublu Orchestra projektas, susikūręs Niujorke. Muzikantai, inspiruoti tradicinių lietuviškų sutartinių, subūrė kolektyvą, jungiantį elektroninę ir akustinę muziką, improvizaciją bei unikalų dirigavimo stilių.

Šios ketveriukės dėka tarp Lietuvos muzikantų bei menininkų ir Niujorko scenos užsimezgė glaudūs kūrybiniai ryšiai, vis stiprėjantys bendruose tarpžemyniniuose susitikimuose. Muzikantai stebina savo gebėjimais suburti skirtingus žmones ir kūrybiškai suvaldyti daugiausiai improvizuotų pasirodymų tėkmę taip, kad ir patiems muzikantams, ir klausytojams pasišiaušia plaukai nuo netikėtumų, kuriuos pavyksta atrasti tokiu būdu.

Tai daugiau ne grupė, o tartum praktika – atlikėjai ir klausytojai atsiduoda atsitiktinumo grožiui, kuris sužydi per kiekvieno dalyvio atsineštas patirtis ir jų junginius koncerto metu. Jau ketvertą metų vykstantys muzikiniai susitikimai yra sunkiai įspraudžiami į stiliaus rėmus. Tai reikia tiesiog patirti.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Šįkart alcheminiuose bandymuose dalyvauja:
Kenny Wollesen - būgnai, perkusija
Sean Francis Conway – trimitas, vokalas
Dalius Naujokaitis–Naujo – būgnai, trombonas
Dovydas Stalmokas - saksofonas
Moacir P de Sa Pereira - analoginė elektronika
Giuseppe Zevola - poezija
Dorotė Zdanavičiūtė - vokalas
Agota Zdanavičiūtė - vokalas, kanklės
Živilė Rimšaitė – vokalas
Milda Laužikaitė – vokalas, trombonas
Kristė Krupovisovaitė – vokalas
Lina Saveikytė – vokalas
Ainė Bunikytė - vokalas
Ir kt. muzikantai..

Durys - 20:00
Kaina - 10 LT

Į Dariaus ir Girėno g. 69 esantį Kirtimų kultūros centrą galite atvykti 1, 2, 4, 88, 3G autobusais, išlipus F. Vaitkaus arba Dariaus ir Girėno stotelėse (prie posūkio į oro uostą).
Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai