Klubinės kultūros prekės ženklas „Secretsundaze” - Vilniuje

Rugsėjo 20 d. į Lietuvą atvyks vienas žymiausių tarptautinių klubinės kultūros prekės ženklų „Secretsundaze”. Kultinius vakarėlius gimtojoje šalyje ir visame pasaulyje organizuojančių britų vizitas sutaps su naujo sezono startu „Studio 9“ šokių salione Vilniuje.

2002-aisiais „Secretsundaze“ įkūrę didžėjai Giles Smith bei James Priestley išlepusius Londono klubinėtojus nustebino netradiciniu savo požiūriu. Duetas įvairiose Anglijos sostinės vietose pradėjo rengti sekmadienio šokius, kurie prasideda dieną, o baigiasi pirmadienio paryčiais. Tokių vakarėlių dėka „Secretsundaze“ per kelerius metus tapo neatsiejama Londono naktinio gyvenimo dalimi, o jų šeimininkus pavertė įtakingomis klubinės kultūros asmenybėmis. Per daugiau nei dešimtmetį Giles Smith ir James Priestley su ryškiai geltona „Secretsundaze“ vėliava aplankė Amsterdamo, Barselonos, Berlyno, Niujorko bei kitų didžiųjų miestų svarbiausius klubus. Be to, duetas valdo to paties pavadinimo įrašų kompaniją bei kelias dešimtis didžėjų vienijančią agentūrą „The Secret Agency“.

„Esame labai laimingi, kad „Secretsundaze” atidarys mūsų šokių sezoną. Tai unikalus atvejis, kai toks žinomas vardas surengs oficialų vakarėlį mūsų šalyje. Gilesas pas mus buvo užsukęs pavasarį ir jį sužavėjo tiek pati vieta, tiek žmonės, todėl jis labai norėjo grįžti su visa svita”, – teigė „Studio 9“ komunikacijos vadovas Paulius Petravičius.

Kartu su „Secretsundaze“ krikštatėviais Giles Smith ir James Priestley į Vilnių taip pat atvyks daug žadanti deep house scenos viltis Youandewan. Svečius pasitiks bei solidžią vietinę paramą užtikrins „Downtown Party Network“, „12 Inčų Po Žeme“ ir St. Stereo. Kaip pridera „Secretsundaze“ vakarėliams, šokiai šeštadienio pavakarę prasidės mažojoje „Studio 9“ terasoje, o sutemus veiksmas persikels po stogu.
Nors naujas „Studio 9“ sezonas su trenksmu startuos rugsėjo 20 d., šokių aikštelė neliūdės ir iki tol.

„Vilnius Music Week“ metu šį penktadienį negirdėtą Rygos pusę pristatys latviai iš „Dirty Deal Audio“ įrašų kompanijos. Šeštadienį vietą scenoje iš jų perims svečiai iš Estijos bei vietiniai urbanistai. Kitą savaitgalį savo gimtadienius šokių salione švęs nusipelnę naktinio gyvenimo veikėjai Milda Metlovaitė bei Kasparas Stundžius, o gyvo garso koncertą surengs psichodelinio roko grupė „Pilnatys“.
 

Bookmark and Share
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai