JӒGER VIBRATIONS: ART DEPARTMENT (NO.19 MUSIC; TORONTO)

Paskutinius keletą metų vieną po kito šlavę įspūdingus muzikos pasaulio apdovanojimus, šmėžavę geriausių atlikėjų sąrašų viršūnėse, puošę žurnalų viršelius, kanadiečiai „Art Department“ pirmą kartą lankysis Lietuvoje. Jiems paruošta „Jäger Vibrations“ scena lauks „Lofte“ jau spalio 17 d.

Nedaug elektroninės muzikos scenoje yra į juos panašių – 2009 metais susibūręs kanadiečių Kenny Glasgow ir Jonny White duetas šovė tiesiai į viršūnę ir nuo to laiko nesižvalgo atgal.

Atlikėjai jau pasižymėjo „Beatport Awards“ apdovanojimuose, buvo pašlovinti tokių garsių muzikos leidinių kaip „DJ Mag“ (Didžioji Britanija), „Resident Advisor“ (Didžioji Britanija), „Groove Mag“ (Vokietija), „Mixmag“ (JAV). „DJ Mag“ juos vadina „karščiausiu šokių muzikos duetu“, kiti žurnalai kviečia pozuoti viršeliams, straipsnius rašo „The Guardian“, „Rolling Stone“, „Vogue“ ir kiti – galima tęsti ir tęsti.

Ne blogiau Kenny ir Jonny sekasi ir su vakarėliais bei festivaliais – jų aplankytų klubų sąrašuose netrūksta tokių pasaulinių autoritetų kaip legendinis Ibizos „DC-10“, Londono „Fabric“ ar Berlyno „Panorama Bar“. O kur dar pasirodymai madas diktuojančių festivalių scenose - „Lollapalooza“, „Coachella“, „Creamfields“, „DEMF“, „Exit Festival“ ir daugybė kitų. Ir visa tai per keletą paskutinių metų. Galingai prie dueto sėkmės prisdėjes ir lemtingu tapęs hitas „Without You“ neabejotinai yra „Art Department“ vizitinė kortelė:

Jei panagrinėtume patį duetą, Kenny Glasgow – Kanados techno/house legenda, o sparčiai išpopuliarėjusiam Jonny White priklauso muzikos įrašų leidykla „No.19“. Ir atskirai jiems sekėsi pavydėtinai – abu yra išleidę kritikų pripažintų įrašų, pasaulyje išgarsėję kaip Kanados muzikos revoliucionieriai ir prodiuseriai. Nors ir buvo artimi draugai, savo muzikines idėjas į „Art Department“ garsą sujungė tik 2009 metais.

Šalia pagrindinių svečių – dar šviežias Vilniaus trio „Roe Deers“ ir ispanai broliai „Monkey Brothers“, kuriantys tarp Madrido ir Vilniaus.

Per keletą metų virš dešimt stiprių „Jäger Vibrations“ renginių pristatę organizatoriai džiaugiasi vis didėjančiu gerbėjų būriu, vis lengviau prikalbinamomis aktualiomis žvaigždėmis. „Užsitarnavome klubinėtojų pasitikėjimą ir gerą vardą tarp užsienio atlikėjų turime. Dažnam svečiui pasirodymas „Jäger Vibrations“ tampa pirmu vizitu į Lietuvą, dažną maloniai nustebina mūsų pasiruošimas ir geros muzikos pasiilgusi publika“, - sakė šio renginių ciklo organizatorius Gediminas Avižonis, į Lietuvą atvežęs tokias žvaigždes, kaip Damian Lazarus, „Cassius“, „Hot Chip“, Vitalic ir kitus. Jau vienuoliktas „Jäger Vibrations“ – spalio 17 d. „Lofte“.

Bookmark and Share
Naujausi komentarai
2014-10-09, 00:13
saunuoliai taip ir toliau !!!
Rašyti komentarą
Vardas* El. paštas
Komentaras*
    *privalomi laukai